Jump to content
REDPOWER

Ремонта на лентов кабел

Recommended Posts

Пичове трябва ми някой който може да ми залепи лентовия кабел за дисплея на борд компа на колата на жена ми.Отлепил се е от страната на платката,а от към самият дисплей е наред.Кажете кой или къде може да го направи това,че ми наду главата вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да пратиш снимка ?Просто трябва да се извърши на място и за това са необходими присособления .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да пратиш снимка ?Просто трябва да се извърши на място и за това са необходими присособления .... :cool:

Защо на място,той се сваля и разглобява много лесно.Просто трябва да се залепи кабела към платката или поне аз си мисля,че е лесно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом се сваля лесно - това значително облекчава ремонта.Остава само да се срещнем някъде из София .... / делник след 18.00 или уикенда/ Мои координати - GSM 0885647969 , ndafchev@gmail.com ,skype - kokodaf .Ще ми се все пак да видя някаква снимка , за да знам какво да нося - поялник , електропроводящо лепило , куплуги, ...... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом се сваля лесно - това значително облекчава ремонта.Остава само да се срещнем някъде из София .... / делник след 18.00 или уикенда/ Мои координати - GSM 0885647969 , ndafchev@gmail.com ,skype - kokodaf .Ще ми се все пак да видя някаква снимка , за да знам какво да нося - поялник , електропроводящо лепило , куплуги, ...... :cool:

Колега много ти благодаря за отзивчивоста.Другата седмица като се върна от морето ще те потърся и ще ти пратя снимки за да прецениш какво ти трябва.Още веднъж благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...