Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Срещата ще е на традиционното място - кафе Егоист, освен ако не желаете да смениме мястото напр. с това на което провеждаме и седмичните срещи? Аз за съжаление едва ли ще успея да се върна навреме от Бургас и да присъствам на срещата, но пожелавам на всички ви приятно изкарване и много материал за снимки! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами майна каквода ти кажа, по-добре според мен месечните да си останат на Егоиста, че ако и тях почнем на пощата да правим, ще вземе хептен да ми втръсва :) :) На мен ми идва друг акъл, ако имат мерак хондаджиите да си направим един пикник в балкана, видях едно много готино място над хижа Здравец към Студенец, ама не трябва да сме много коли, че там попринцип си ходят доста хора и ще стане голям калабалак.Ако някой има идеи и ви се ходи някъде предлагайте, незнам на Калояново дали ще има тая седмица нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Само да ви кажа,че в неделя на Калояново има свободно каране.Аз съм там,Айде Петре пали прилюда :) и сипи повече 100+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето кажете. Ако има свободно каране може и на Калояново да се иде. Но нека видим и другите какво ще кажат. Аз съм за каквото решите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Само да ви кажа,че в неделя на Калояново има свободно каране.Аз съм там,Айде Петре пали прилюда :) и сипи повече 100+

мълчи мълчи че ме сърбят ръцете ама...петър няма парички в момента иначе ще ида да накажа некои франкофон :Д само че да не зема тоз път аз да се запала :Д ! а за срещата да ви питам ако не за тази поне за другата да организираме пеинтбол в пазарджик! при интерес мога да ви дам да разгледаде саитчета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам следния вариант, довечера на седмичната да обсъдим вариантите и да решим за месечната какво ще правим, така на живо по-лесно се решава и като измислим нещо ще пишем тук. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, снощи никакви идеи не дадохте, затова аз ще ви предложа.Неделя, 10:30 тръгване от Асеновградско шосе срещу мебелна. Дестинация - Бачково.На връщане можем да седнем на едно заведение точно до тунелите в ляво се пада с доста голям паркинг, който досега не съм виждал пълен повече от половината.Ами това е моето предложение, ще ви помоля, който иска да идва да пише тук, за да можем да направим някаква организация, да не ходим накрая 2-3 коли :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще доида кадето и да сме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета бройте и мене но не сам на 100% сигурен има малка вероятност да не дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега немога да кажа на 100% но ще гледам да дойда. Но с организацията ако мога да помогна с нещо кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да идем на въздух е по добре от колкото да се печем на тоя пек!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам малко раота в неделя успея ли съм с вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехееее, Рико вече е сред нас. :cool: По организацията няма какво толкова да организираме, отиваме на ладинка малко.Аз като по-нахален при отсъствието на Майната ще поема водачеството на колоната :P , ако някой има претенции ще трябва да мине лично през мен ;) ;) ;) ;) Майтапа настрана, отиваме да разнообразим сивото и жегаво ежедневие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Танкистееееееееееееееееее. . . все се чудя каде ти е оръдието. . .веригите. . .бронята? Маитап бе уили!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз като по-нахален при отсъствието на Майната ще поема водачеството на колоната :P , ако някой има претенции ще трябва да мине лично през мен :dry::P;) ;)

 

 

Аз :D:cool: Наистина ли го мислиш... :D че ще ми е жал да мина през теб...пък и да не вземе да стане нещо на количката, че ми е новичка още... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошка, аз оръдието го държа винаги заредено и готово за експлоатацията :dry: , а веригата само зимъска :D :D :P Абе миме, мога да ти позволя да минеш през мен, ама без колата ;) ;) :P:P:P;) , да не се засегнеш сега, шегувкам се ;) май :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре както казах има малка вероятност да не дойда иначе сам с вас .Но като гледам пак сме 2/3 коли.Ако пак не стане за Бачково аз намерих някаква за ла за пейнтбол в Пловдив може да отидем да я видим.Но все пак дано се съберем да си направим една хубава разходка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде пишете ме и менв колоната...само дето нз кадеще ходим ама кадето и да е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,за водачеството нямаме претенции,то си е казано,че тролеи трябва да води. . . маи. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо против тролеите аааааааааааа :P:dry::D карай те си ги тея гадни ръчки аз 6е си джиткам с тролея с левия крак през джама :cool::P;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това по-горе беше в реда на маитапа,но някои спомена , че щом си правим всяка седмица срещи,то се получава малко безсмислено да правим и месечни. Ако питате мен,наистина е така. Вии как мислите по въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо против тролеите аааааааааааа :P:dry::D карай те си ги тея гадни ръчки аз 6е си джиткам с тролея с левия крак през джама :cool::P;):D

Абе ти да не стоиш на компа а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да няма смисъл от месечна бе? на седмичните сме аиляк на пощата а на месечната си праим кефа някаде изън града ...аз нищо ло6о невиждам в идеята!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо против тролеите аааааааааааа :P:dry:;) карай те си ги тея гадни ръчки аз 6е си джиткам с тролея с левия крак през джама :cool::P;):D

Абе ти да не стоиш на компа а?
ми принципно седя пред компа, иначе ше го чупа :D;) ;) ти с тая регстрация тука във форума и вече спря да излизаш на биричка :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо против тролеите аааааааааааа :P:dry:;) карай те си ги тея гадни ръчки аз 6е си джиткам с тролея с левия крак през джама :cool::P;):D

Абе ти да не стоиш на компа а?
ми принципно седя пред компа, иначе ше го чупа :D;) ;) ти с тая регстрация тука във форума и вече спря да излизаш на биричка :P:P;)
Днес ми е много уморено и реших да се упражнявам в писане бе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да няма смисъл от месечна бе? на седмичните сме аиляк на пощата а на месечната си праим кефа някаде изън града ...аз нищо ло6о невиждам в идеята!

Разходките можем да си ги правим винаги , когато поискаме.Тук говорим за месчните срещи на егоиста!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по добре с месечни.Ако ги няма ще става по трудно организирането на нашите екскурзийки.Поне аз така мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги последно за каде остава уговорката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами май последно е утре 10:30 на аеновградско с-у мебелната къща.май и аз ще взема да се разхода с вас до бачково.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колеги кво се разбираме аз съм за 10 и 30 на мебелна къща да се ходи към бачково :lol:

Редактирано от Dominic_Toreto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки,ние с Виктор и които иска в 10.30 тръгваме от асеновградско шосе за Бачково,а после ако има време може да минем през Егоиста,да видим и там има ли ентусиасти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

часът и мястото на срещата са определени, отиваме да моклатим....баджаци малко към балканаайде сладурковци, до утре сабафлям и гледайте да не окъснявате мн мн, в 10:40 най късно повеждам колоната с тролея, който къснее мн ще догонва.И без изпълнения утре по пътя, аз обещавам да не карам с 40, за да няма изнервени и да не ма сърби гъза по пътя :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

часът и мястото на срещата са определени, отиваме да моклатим....баджаци малко към балкана

айде сладурковци, до утре сабафлям и гледайте да не окъснявате мн мн, в 10:40 най късно повеждам колоната с тролея, който къснее мн ще догонва.

 

И без изпълнения утре по пътя, аз обещавам да не карам с 40, за да няма изнервени и да не ма сърби гъза по пътя :lol::lol:

ууууууууууууууууи,да да да да да наи-вече гъзът бееееееееееее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на връщане неможах да разбера защо оня чупения зелен прелюд още на изхода на Асеновград се загуби от огледалата ми. :) :) :) дойде му в повечко :P майтап бе уили ;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eей ей, веднъж да ме няма и веднага рейсърски изцепки :lol: скучничко ви е било без мене май а? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eей ей, веднъж да ме няма и веднага рейсърски изцепки

точно по тази причина за да няма изцепки не се напъвах да догонвам виктор...все пак мисля че всички ме познавате как карам на калояново и няма смисал да карам по същия начин по пътищата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol::D беше всичко на ниво аз си прекарах чудесно

особено бирата и огромните кюфтета.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...