Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Момчета и аз много добре си прекарах независимо от това че бяхме само няколко коли.Групичката бяхме на ниво. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да поясня...рейсърски изцепки нямаше, просто не сме карали с 60, а с 90-100, което си е в нормата за извънградско. И петре не ми са прави на света вода ненапита и веднага ние да сме виновните... то пък едно каране му удари на калояново, приличаше повече на разходка....както и да е, спирам, че почвам да се изнервям.А иначе срещата си беше много хубава, като изключим жегичката.Кюфтаците бяха на ниво, лебеца също, и сервитутката не беше за изхвърляне, лично аз си изкарах добре и съм доволен, може да не бяхме много, но си изкарахме страхотно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми хареса и разходката и компанията. А що се касае за Петър , нямам нищо против момчето,просто ако му идваме малко бързи на пътя трябваше да предопреди за да го изчакваме . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що се касае за Петър , нямам нищо против момчето,просто ако му идваме малко бързи на пътя трябваше да предопреди за да го изчакваме . . .

споко бе тошка,карам си аиляк щото ме е страх от ченгилизите :) мисля 4е знае6 4е и бурзо мога да карам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове бякой ще ходи ли на калояново тая събота. айде да се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...