Jump to content
lookcho

Търся 1 тунинг пружина

Recommended Posts

търся пружината на заем ( не че няма да я купя ако се продава но ми трябва само една за да я измеря ! )моля, ако някой има да ми даде - гарантирам, че ще я върна в същия вид в който съм я взел :angry: меря и връщам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти сливи ли имаше в устата тия дни, не че имам, но знам от кого да взема ;)а така и така явно ще мериш, да взема да ти дам и 2-3 фабрични от Б серията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно, на път е да се получи много смотан разговор ;) давай всичките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗдравейтеМоля lookcho след като вземеш пружинките- ела да им вземем размерите- разполагам с отлична за целта апаратура ;)Тъкмо ще уточним разликите в различните пружинки.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то става дума точно за това за което говорихме :) ... ще дойда задължително .. ако намерш и някой да свали кривите около теб ще е перфектно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво значи "ако намерш и някой да свали кривите"... ако няма да сваляте кривите или поне коефициента, за какво са ви тия пружини?вземи мини през сервиза да ти дам фабричните, а crower-ските ще ги взема тия дни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид , че ако се намери при него, няма да ми се налага да ходя до завода ... ще ми спести едни 300км каране ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗдравейтеЗа сега единственото, което мога да направя е да сметнем "условно" силите при определени размери (но не знаем истинската якост на стоманата- това е малък проблем). И трябва да се знае на какви размери (работния диапазон, в mm) работят пружините. Като първа стъпка трябва да се вземат размерите на пружинките много точно, за да се види каква е разликата между тях.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...