Jump to content
Guest Al_Capone

Месечна среща София 26.07.2009

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Тази неделя от 19:00 е месечната ни среща, да не забравите, ей! Зад Булгарплод от 19:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме ама айде да замислим нещо по-раздвижено !!! да мръднем на някъде след това или и аз не знам :fun: Навити??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде да мръднем, колона от 40-50 коли трудно може да мръдне някъде организирано... ако има навити винаги може да се мръдне някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе ти по принцип си си мръднал, та незнам на къде още :)

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също съм на мероприятието не е лоша идеята за нещо по раздвижено мислех да предложа да отидем след това на ОМВ в Дружба да пимен по нещо ама почвам да се позамислям дали има капацитет да ни побере всички, какво ще кажете? :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф.... от както се направи отделен форум за срещите и мероприятията и едвам виждам тия важни теми.Може и да мина не знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме ама айде да замислим нещо по-раздвижено :) да мръднем на някъде след това или и аз не знам :) Навити??? :)

Във вас на купон ;);) еи майтапче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде да мръднем, колона от 40-50 коли трудно може да мръдне някъде организирано... ако има навити винаги може да се мръдне някъде

Организирано може да мръднем на съседния паркинг до булгарплод като дойдат ченгесарите... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега друго не се сещам да отидем така, че да има от каде да си вземем нещо за пиене и седнем някаде на приказки и затова ви предложих ОМВ-то в Дружба ако ви се струва добра идеята споделете :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и навън е 40+ градуса , ще е супер време ! носете си много студена бира :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намеря кой да ме докара ще намина и аз :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам. Без бира, но с мерак :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами под по-раздвижено имах предвид нещо по Витоша или в някой парк..аман от бензиностанции :angry: но пред припека на плаца зад Булгарплод може и ОМВ да е по-добър вариант..айде като се съберем ако някой има идея да вика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ме вземе в района на Надежда,Люлин или централна гара?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате да седнем и да пием по нещо най добре е срещу булгарплод на кортовете.Има добро заведение и нямя даа караме 50 коли по цяла софия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли някой снимки от Неделя ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е бърз тоя опел!! но вярвам че до такава степен стрипната и с толкова правен двигател хонда не би му отстъпила кой знае колко иначе евала доста върви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно е с 2.0 двувалов двигател , олекотено купе и полу-сликове да се отваряш на 1,5 едновалови хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Който не е много ясно дали върви повече от стария му D15.Както и да е , не се бяхме събрали да гледаме няква изгнила астра.Аз си побъбрих с приятни хорица и си изкарх много приятно , вие си се гонете с гнилочи , само накрая дето полицаите и нас гонят заради тях.Поздрави и нищо лично.На мен едно BMW e36 комби 2,8 турбо на над 1 бар ми промени леко представите за вървяща кола преди няколко дена ...

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За успокоение ли е че не паднах повече от АМГ то :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само като видях астрата на Геле си казах, че от всички присъстващи хонди няма коя да я бие супер е олекотена и с изпържен двигател просто пича беше дошъл явно да се гаври с нас щом и АМГ-то падна значи доста я е пипнал с нетърпение чакам да изкара Е30та иначе срещата беше добра имаше добри хондета но малко 4ти генерации :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Добре де, опела сте снимали, мойта хондичка - не!Няма спарведливост на тоя свят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имаше Хонди 4ген(деже и нов колега с 4 ген Седан дойде), но просто вече на никой не му правят впечатление тези коли....Виж друго си е: AMG-та, opel-и, Peugeot.... Иначе добра "хонда сбирка" :huh: Изкефи ме колата на Емо, и начина по който я управлява :lol: Евала! Хайде някой от онези бързите да го бие на тайм атак, а?@#!#! :lol::huh::help::lol:

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Лол доста добро доускорение от страна на АМГ-то...Доколкото за старта му, о4аквах в пъти по добро представяне.Астрата кефи наистина.Незнам колко е пипана и какво то4но,но щом успява да задържи такава дистанция пред Хондето на Емо...Евала на собственика и

Редактирано от Aphex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като цяло това няма нищо общо ни с опел ни с Астра ни с ГСИ , аз му викам консерва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Глупаво е да обиждаме правените коли. Колата върви и това всеки го вижда! Дали няма пластмаси или двигателя е с бутала от 3 литров двигател - няма значение. Важното е, че къса наред. Наистина, големи адмирации към момчето, не го познавам. Но пък е и глупаво да дойдеш да се гавриш със сток хонди с малки двигатели. астра 1.6 сток трябва да е мерилото, не 2.0 с много подобрения. :lol:П.П.: Най-малко искам да се принизявам към някои колеги от форума на Опел, които, цитирам - мразят хондите. Не разбирам защо трябва да мразиш някаква марка или модел кола. Просто си привърженик на този и този автомобил и това е. Другия просто не те вълнува толкова силно като твоя. :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги незнам дали е малко рано отсега да пропишем в темата че датата наближава.Да напомня на забравилите и на тези които имат работа тогава да успеят да вместят мероприятието в графиците си...Дано и аз успея дотогава че да присъствам с "новия мотор" в "стария кош"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...