Jump to content
lysaka

здравейте...

Recommended Posts

здравейте..фен съм на японските коли и за 9 години имах 1 тойота 2 нисана и в момента карам мазда. но тъй като ще я оставя на баща ми реших да мина към следващата японка и след щателен оглед и четене на купища информация категорично се спрях на хонда сивик..но тъй като не разполагам с много пари реших да си купя сивик седан 94г 90коня произведена в япония но проблема е че я намерих в монтана и човека ми каза че е без забележка,перфектна и ще ми я даде за 1900лв та искам да ви питам дали си заслужава или има нещо гнило... щото хонда знаете е скъпа кола по принцип а тази ми се струва много евтина......ако съм объркал мястото на темата моля да ме извините нов съм...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак перфектна за тия пари не бих казал .. все ще има забележки :o. Аз за мойта в нормално състояние дадох мин. година 4000 ... Дай някакви снимки да я видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се много но изобщо си нямам идея как да постна снимки...някой може ли да ми каже..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моя скромна преценка, Хондата ми е без забележки и я оценявам на минимум 4000лв. и то не защото е моя и съм пристрастен. За 1900лв. бих я дал само ако е въртяна 3 пъти през таван и е изгнила жестоко. Тоя те лъже нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чуството, че тая хонда е някаква развалина но нищо не се знае проверия добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да сте прави че може би ще се окаже развалина но аз ще си отведа майстор да я види и тогава ще реша....ако ли не пак ще си купя хонда за тия пари ако трябва и 91г но ще е хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...