Jump to content
Guest necentrovaniq

проблем със захранването

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Колеги,Карам д14а2 с brc на плочка.От скоро започна да ми харчи и бензин докато е на газ. В момента е настроена да ми превключва още докато върти,защото лампата за бензина ми свети нон стоп от 150км . дали има бензин незнам.Пробвах да махна на помпата бушона,но колата гасне без значение от зададеното гориво. не знам какво да правя. Проблема е,че ако е свършил бензина и си работи на гас само-ок,но иначе проблема е сериозен. мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Карам д14а2 с brc на плочка.От скоро започна да ми харчи и бензин докато е на газ. В момента е настроена да ми превключва още докато върти,защото лампата за бензина ми свети нон стоп от 150км . дали има бензин незнам.Пробвах да махна на помпата бушона,но колата гасне без значение от зададеното гориво. не знам какво да правя. Проблема е,че ако е свършил бензина и си работи на гас само-ок,но иначе проблема е сериозен. мерси предварително

смени си ключа всичко е от него имах този проблем прехварля на газ когато тя си иска и то само за момент отваря газовия клапан и го затваря пак когато си иска.Смениго и няма да има проблеми но да не е фобос че дават дефекти в автоматичното прехварляне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

проблема тие 10 кинта.толкова струват релетата.имаш реле за изключване на дюзите или помпата,но да не се чудиш кое е то смени и двете

Редактирано от Zenko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че ако е свършил бензина и си работи на гас само-ок,но иначе проблема е сериозен.

Напротив, ако ти е свършил бензина, а колата работи на газ, имаш проблем - помпата си заминава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма такава кола, която да работи с две ГВС на различни горива.Трябва да спре горенето. ЕКУ-то ще се види на виенско колело. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Колега, няма такава кола, която да работи с две ГВС на различни горива.Трябва да спре горенето. ЕКУ-то ще се види на виенско колело. :worthy:

колега,15лв бенз и 10 гас как ти се сртува?има и такива коли2 години и 60хил нямах тези проблеми.че карам като идиот е друга тема.аиде да не се изказваме непдготвени-става ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Карам д14а2 с brc на плочка.От скоро започна да ми харчи и бензин докато е на газ. В момента е настроена да ми превключва още докато върти,защото лампата за бензина ми свети нон стоп от 150км . дали има бензин незнам.Пробвах да махна на помпата бушона,но колата гасне без значение от зададеното гориво. не знам какво да правя. Проблема е,че ако е свършил бензина и си работи на гас само-ок,но иначе проблема е сериозен.

 

 

 

 

 

мерси предварително

Здрасти колега

 

Абе като си сложите газови уредби, тези коли е препоръчително и да се покарат накави колометри и на бензин. Както и да е бензина който се "разкарва" в резервуара повече от 5-6 месеца загубва качествата си и единствено става да разяде бензиновите маркучи...

Примери за това дередже имам бол в сервиза.

Както и колегите казаха проблема ти е най вероятно в газ/бензин ключа или в релето.

Ако не се оправиш сам пиши ми на ЛС, за да погледна колата.

 

До скоро

 

Charlie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма такава кола, която да работи с две ГВС на различни горива.Трябва да спре горенето. ЕКУ-то ще се види на виенско колело. :)

колега,15лв бенз и 10 гас как ти се сртува?има и такива коли2 години и 60хил нямах тези проблеми.че карам като идиот е друга тема.аиде да не се изказваме непдготвени-става ли?
Не става !Нецентрован ;), сигурно не се изразявам правилно или трудно разбираш.Ако работи на гаЗ и бензин, мотора ще се удави от гориво и работата му ще е като москвето на тате, което веднага се усеща... :) Признаците за това ако липсват, проверяваш за течове на бензин !П.П. Ето първият попаднал линк, кофти е колата, но има връзка:http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?f=23&t=29617

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

колеги,оказа се че ми е заминало релето за превключване и ключа.смената и на двете реши проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...