Jump to content
ivankrystev

До всички колежки/колеги, нека не си вадим очите!

Recommended Posts

PNP ако обичаш не ми изваждай думите от контекст

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, има ли поне един от вас, който да е разбрал темата?Идеята е следната - добре, всички допускаме грешки. По невнимание, бързаме и т.н. Но това е видимо.Тук става въпрос за невъобразима степен на неграмотност. Колегата го е написал - възможно ли е в едно изречение, написано на кирилица, да се четат само препинателните знаци? Другото на какъв език е написано? Шумерски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупава тема! Защо? Много просто - има няколко други, пълни със същите дървени философи! 100% от хората, които се правят в ТАЗИ тема на много грамотни са допуснали смешни правописни, пунктуационни и "пригледни" грешки!!! 1. Ако направят тест за грамотност НИКОЙ няма да го мине! ГАРАНТИРАМ! 2. Използването на "сложни" думи и словосъчетания НЕ ТЕ ПРАВИ УМЕН!!! Хубаво е човек да има богат речник, но ако ви говоря на всички с думи извадени от речник по биомеханика никой няма да ме разбере! 3. Няма лошо да искаме да има пригледност в темите, но нека не изискваме да си пишем като филолози! Като пиша това мнение, за разлика от мнозина разписали се в тази тема, аз не претендирам, че съм най-грамотния. Тъкмо обратното - аз съм реалист и знам, че имам големи пропуски в образованието си по български език. За мен тази тема е за избиване на комплекси. Призоваваме за нещо, което самите ние не спазваме. :( Също така има няколко теми, както вече споменах, и факта, че човека пуснал темата не си е направил труда да ги намери в търсачката го прави неграмотен. Прави го такъв, защото грамотността не се обобщава само в способността да пишеш и говориш правилно... трябва да можеш да спазваш прости правила като...1.Преди да пуснете тема, използвате Търсачката! ...П.П.: В самите правила също има правописни и пунктоационни грешки. Преди да се изисква нещо от потребителите, то трябва да се спазва от екипа на форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Темата относно правописа. Ето я. Ползвайте нея. Тази ще я затворя, защото вече започнахте да си ги мерите. Пунктоациите и правописа де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...