Jump to content

Recommended Posts

От каде мога да си закупя ламда сонда с 4етири кабела за д15б7-но да не е някакво менте!даите препоръки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери ли в раздел Продава части/аксесоари???

Понякога и търсачката помага..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм колега ,но предпо4итам някои да препоръ4а магазин !Благодаря все пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде бе колеги!?дайте някакъв адрес или телефон 4е да си поръ4ам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше се огледал поне малко и да звъннеш на посочените тел от баннера най-горе!!!Еййй не гледате ли бе? Цял банер има, посочен телефон и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата Ми6о благодаря,но не е задалжително в тона ти да има някакви неуважителни нотки .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата Ми6о благодаря,но не е задалжително в тона ти да има някакви неуважителни нотки .

Разбира се, уважението в общество като нашето е задължително!

 

В този ред на мисли:

 

Проява на уважение е да прочетеш правилата на форума!

 

Проява на уважение е да се представиш, и СЛЕД това да търсиш помощ.

 

Проява на само/уважение е да кажеш поне от къде си, ако очакваш някой да ти помогне!

 

Проява на уважение е да използваш търсачката и чак тогава, ако не си намерил решение да задаваш въпроси и да губиш времето на другите. Вероятността да имаш проблем, който не е разискван поне 10 пъти е минимлна, вЕрвай ми. (опита го доказва)

 

Проява на само/уважение е да пишеш на родния си език, особено ако това е от задължителните правила на форума! Историята познава случаи, когато цифри са се изписвали с букви - римските например. Обратното обаче още не се е случвало.

 

Проява на ГРУБО НЕУВАЖЕНИЕ е да изпишеш името на човек с цифра вместо буква. Особено ако става дума за някой от модераторите на този форум, какъвто е случая с колегата ми-шест-шо (както явно си решил, че се казва).

 

Добре дошъл във форума и успех с търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................Мога да запо4на една безкрайна полемика ,но.............Да ти е 4естито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че можеш. :rolleyes: Няма да си първия, още по-малко последния. Само не забравяй, че за разлика от възпитаното отношение, уважението е нещо, което трябва да се заслужи. Тук никой с нищо не ти е задължен. :(Четири-стито и на теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................Мога да запо4на една безкрайна полемика ,но.............Да ти е 4естито!

А може и да спреш с "4" и "6"

 

Правила

за ползване на форумите на HondaBG.com

За езика:

 

1. Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи. Тези които нямат кирилица могат да ползват вградената кирилизация. Ето как става това:

 

Публикувано изображение

 

 

2. Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

3. Използвайте главни букви, точки, запетайки и други такива препинателни знаци (по-прегледно е).

4. Писането с главни букви в интернет се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН!

5. Използвайте почернен (bold) шрифт, само когато искате да подчертаете нещо важно, а не за цялото си съобщение.

6. Пишете не само на кирилица, но и на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................Мога да запо4на една безкрайна полемика ,но.............Да ти е 4естито!

На клавиатуратати не може да ниама Ч и Ш . А за сондата,нямали емблема H или HONDA да знаеш че няма да я бъде.(въобще всичко което няма H не става)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................Мога да запо4на една безкрайна полемика ,но.............Да ти е 4естито!

На клавиатуратати не може да ниама Ч и Ш . А за сондата,нямали емблема H или HONDA да знаеш че няма да я бъде.(въобще всичко което няма H не става)
и на какъв принцип го реши това? Аз си карам с OBX сонда вече 4 месеца и си се държи чудно. Да, няма да изкара 10 години, но какво ми пука след като струва 70лв а не 400++.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................Мога да запо4на една безкрайна полемика ,но.............Да ти е 4естито!

На клавиатуратати не може да ниама Ч и Ш . А за сондата,нямали емблема H или HONDA да знаеш че няма да я бъде.(въобще всичко което няма H не става)
и на какъв принцип го реши това? Аз си карам с OBX сонда вече 4 месеца и си се държи чудно. Да, няма да изкара 10 години, но какво ми пука след като струва 70лв а не 400++.....
Тази марка ************* щея запомна,и на мен ми предстои смяна,мерси.Има случаи на изреждане на ниаколко не оригинални сонди и от там към ************.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих днес до едни авточасти и ми предложиха някаква за 95лв Англииска,на която трябжа да си запоя кабелчетата и друга италианска за 125 лв -били Универсални?!Викам и абе маце и каква е разликата?-в марката ми вика тя.-неазнам 6те трябва да помисля-аз няма да я карам 1 година живот и здраве мисля да вземам друго ДВГ.Благодаря за мненията на всички колеги!Приемат се и о6те:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мога да ти кажа откъде да си закупиш ламбда сонда на фирмата ****** - Английска с четери извода, много добро качество. Фирмата е ****** и се занимава само с автоелектроника. 02 931 80 86 или на лично ми пиши,че да не прескочим правилата на форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...