Jump to content
Данчо

ХендсФри Блутут

Recommended Posts

здравейте, днес си намерих блутут хендс фри в колата модела е следния: nokia model: bh-206 PCC ID: PYAWEDSM има и още некви неща но са много ситни и не знам дали има см да ги пиша.въпроса ми е следния: нокиа телефон не може да намери блутута, видимо предишния собственик в германия го е ползвал...как мога да го разпозная и да го ползвам?Благодаря на отзовалите се.п.с.Най-странното е че го намирам след 1 год. ползване на колаата :);):spoko::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на хендсфрито натискаш и задържаш бутона откъдето се включва докато не светне постоянно/като натиснеш бутона той започва да премигва, но не го пускаш, а го държиш докато започне да свети постоянно/ и тогава пускаш телефона да го търси...дано обясних кат хората :) Пиши дали е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо трябва да го заредиш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, на хендсфрито натискаш и задържаш бутона откъдето се включва докато не светне постоянно/като натиснеш бутона той започва да премигва, но не го пускаш, а го държиш докато започне да свети постоянно/ и тогава пускаш телефона да го търси...дано обясних кат хората :) Пиши дали е станало

Колегата е прав скоро купувах и имах този проблем и така се оправи. :) Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вс е ок.благодаря Ви за помощта.само сега ако може да ми кажете дали е нормално когато някой ми звани ако си вдигам от телефона, а не от хендсфрито, да не се прехвърля разгбовора към хендсфрито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вс е ок.благодаря Ви за помощта.само сега ако може да ми кажете дали е нормално когато някой ми звани ако си вдигам от телефона, а не от хендсфрито, да не се прехвърля разгбовора към хендсфрито?

изключи си bluetooth-а на телефона и няма да се прехвърля , или обратното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме разбра, искам някой като ми звани да натискам зелената слушалка и да говоря от хендсфрито.възможно ли е?сега като я натисна разговора се провежда от телефона.а ако искам да е през хендсфрито трябва да натисна копчето на хендсфрито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май не зависи ли от модела на телефона и хендсфрий-то?! Мисля, че май от самото хендсфрий трябва да вдигаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрано, сега може да теглите катинару :),благодаря за помощта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кода за свързване с телефона вероятно е 0000.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При всички хендсфриита, когато вдигнеш през ХФ се включва то, а през телефона се включва телефона. Това е да не си търсиш ХФ-то ако си го забутал и да изпуснеш разговор :cool:

Редактирано от Miroslav.Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...