Jump to content
ivi44a

Търся си работа :(

Recommended Posts

Здравейте колеги,знам,че е малко тъпо във форума да задавам такива въпроси,но може пък тук да ми излезе късмета.Та в общи линии останах без работа и сега си търся такава,нямам особенни претенции.Ако някой знае нещо или има нещо предвид да драсне едно ЛС или 0887 909 755 Ивайло от Варна съм.Благодаря на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , не съм работодател и сори че ти пиша в темата , но идеята ми е да ти помогна.Напиши какво си учил , с какво си се занимавал до сега , какво си търсиш горе-долу.Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори Ивчо,точно ти не заслужаваш подобно нещо.................шибаната криза си казва думата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пьк те сьветвам да опитваш навсякьде не се знае от кьде ще изкочи ЗАЯКА. Ако беше в София можеше да измислим нещо но за Варна незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета търся навсякъде,и се надявам да стане.Разбирам най-много от крепежи,оборудване за кухни и обзавеждане,общо взето всякъкви скалдови прокрами водене на складове,доставки,разпределение на стоки,разнос абе с две думи не съм с две леви ръце.Ама така се случи,че с шефа нещо не се разбрахме.На първо време кавото и да е стига да носи някакви доходи,защото иначе нали се сещате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...