Jump to content
Guest Al_Capone

Костенец и Долна Баня

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Миналата, а и следващите 10-тина седмици ще съм в района на Костенец и Долна Баня. През седмицата там видях доста хонди да се движат, нито една нямаше стикер, но ако сте от форума аз сега съм там и имам стикери. Кажете къде и кога можем да си направим там среща. Малко ми е сложно там от към интернет достъпа но ще следя форума и предложенията ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам сме около 3 хонди където сме на близо аз съм навит да се съберем да си полафим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам сме около 3 хонди където сме на близо аз съм навит да се съберем да си полафим

как три,поне-осем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами дайте предложения за ден (различен от вторник) за час и за място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз се сещам за един голям фен от Костенец на хонда който има и стикер кара бял рекс и е член на форума SVE 1986 му е ника голям пичага снощи даже ми беше и на гости в Елин Пелин :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

до колкото знам сме около 3 хонди където сме на близо аз съм навит да се съберем да си полафим

Фен аз евентуално ще идвам другата седмица там при вас на басейн вече бях еди н път там на басейн във Белово и останах очарован може да се видим :) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как така не съм видял тази тема до сега :) .Има още един фен от Костенец с Прелюд 4ген. със стикер.Който и ден да предложите,за мен няма да е проблем да дойда.Място все ще намерим да се съберем.

Редактирано от SVE_1986

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако искате четвъртак тоест утре 5 часа след обяд в Костенец в онова кафенце на центъра с градинката

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за утре,но нека и другите да си кажат мнението :) .Ако там няма места (кафе Гранд) можем да се преместим на бензиностанция Пегас,там поне има доста голям паркинг и доста маси :) .Ако на някой не му е удобно за утре можем да отложим срещата за неделя следобяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен аз евентуално ще идвам другата седмица там при вас на басейн вече бях еди н път там на басейн във Белово и останах очарован може да се видим :D

колега като идваш телефона ми е в профила звънни да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за утре,но нека и другите да си кажат мнението :D .Ако там няма места (кафе Гранд) можем да се преместим на бензиностанция Пегас,там поне има доста голям паркинг и доста маси :P .Ако на някой не му е удобно за утре можем да отложим срещата за неделя следобяд.

оставаме на колегата SVE1986,като домакин да каже кога,къде и в колко,но мисля че в неделя би било най-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен аз евентуално ще идвам другата седмица там при вас на басейн вече бях еди н път там на басейн във Белово и останах очарован може да се видим :D

колега като идваш телефона ми е в профила звънни да се видим
Нямаш ядове колега мисля другата седмица да отскоча до Белмекен и от там да мина и през Белово :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава отлагаме срещата за неделя,поне тогава е почивен ден и можем повече народ да се съберем ;). Без това и мойте планове се объркаха и след малко тръгвам за Ямбол,ако срещата беше днес нямаше да мога да дойда :P .Значи последно:неделя,16.30 на центъра на гр.Костенец,ще поседим там около 15-20мин да видим кой друг ще дойде и след това в кафе Гранд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала фенове пожелавам Ви приятно прекарване на срещата и Светли направи някоя и друга снимка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Приятно изкарване и от мен, но аз в неделя поне тази няма да съм в Костенец, другата за ралито ще съм там :lol:ПРосто от понеделник до събота съм там а в неделя се прибирам към София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мина срещата фенове нищо не казахте събрахте ли се? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Момчета, аз лекинко съм възпрепястван да следя форума през седмицата и най вече през деня. Измислете вие като местни нещо това е телефон на който може да ме намерите 0876426340 - Краси (за тези които не знаят). Ще е добре да поставим началото на местните ви срещи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мина срещата фенове нищо не казахте събрахте ли се? :D

Ами не се събрахме,защото времето беше много скапано :) ,а и някои колеги си имаха други ангажименти и нямаше да могат да дойдат.Бях казал и на някои от местните да дойдат и щяхме да се съберем около 10-ина Хонди,но все пак живот и здраве да е ;) .Предлагам другата седмица да се съберем,че съм вкарал колата ми в сервиз за смяна на някои работи и за сега се развозвам наляво-надясно с на баща ми Вояджера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ми другата седмица има седем дни :) Моето желание е да не е само вторник (защото тогава съм на софийските сбирки). И да кажете място и да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам сряда (22.07.09г) 18.00ч на паркинга на бензиностанция Пегас и направо там може да седнем и да пием по нещо :) .Все пак нека и другите да си кажат мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз съм за :) само не знам дали точно в сряда ще съм в Костенец, но ако съм там ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме бройте аре някои от пазарджик да разкърши хонделата до костенец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз лекинко съм възпрепястван да следя форума през седмицата и най вече през деня. Измислете вие като местни нещо това е телефон на който може да ме намерите 0876426340 - Краси (за тези които не знаят). Ще е добре да поставим началото на местните ви срещи!

Да това е хубво нещо как ми се иска и в Елин Пелин да почнат да се събират хонди имаме 6-7 хонди не са сериозни собствениците Краси ако имаш път към Пелина свиркай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави,нищо не ти пречи да им кажеш на другите от Елин Пелин и да се разходите до Костенец.Все пак сте на 20мин път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Светли идея е ще видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Утре (понеделник) да кажем в 20:00? Нейде из Костенец? 0876426340 - Краси. Да се разберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото място-бензиностанция Пегас.По някое време утре ще ти се обадя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Неможах да дойда защото сменях спирачните дискове на баварията, събрахте ли се фенове как ми се идваше нищо друг път съм на линия :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме само аз и Al_Capone.За утре никой нищо не казва,освен atanasbe.Други няма ли да идват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...