Jump to content
Bayilijan

Honda Civic 1.6 16v 4та генерация

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Продава се Honda Civic 1.6 16V 109 к.с. 4та генерацияДвигател Д16А6- Ел. Сткла- ел. Огледала - ел. Люк- 16-ки летни джанти - гуми 205/45/R16, - плеър Sony G20 и много добри тонколони - Bi-xenon H4 – 50W! Xenon-a е на 1 месец. Свети страхотно!Тунинг: преден, заден, странични спойлери. Затъмнрни задни странични и задно стъкло. Бензин/газ. Газова бутилка на мястото на резервната гума. Газова уредба Lovato – перфекна. Колата харчи 7,5 газ извънградско – перфектно е настроена уредбата.Колата е на 179 хил.км, аз купих колата на 143 и съм навъртял 36 хил км.Колата е в перфектно състояние. Сменял съм масло на всеки 10 хил. км. Сменени е ремъци и ролка преди около 10 хил км. Правил съм и ремот по двигателя: сегменти, уплътнения, маслообирачи, пасване на клапани и др. Чисто нов съединител, притисквателен диск, феродов диск и ролка (комплект).Спортен изпускателен колектор, заедно с изпускателна система тръби и гърнета. Хромиран накрайник с 2 отвора.Осветление под колата! Има 2 опции постоянно светещо или мигащи. LED технология. Водоустойчива и не се чупи при удари от камъчета и др. Диодно осветление и в купето и багажника. Диодите консумират ужасно малко енергия такаче даже и да си забравите някоя врата отворена или пуснато осветлението под колата няма да падне акумолатора!-Годишна винетка-Гражданска отговорностТова ми беше първата кола, която си купих сам. Бях доста запален по спортните автомобили и затова съм вложил толкова време и пари. !!! Малко ми мина мерака по бързите коли и си купих семеен автомобил.Колата е с русенска регистрация, но по-често е в София. Цената е 4250 крайна. Без bi-xenon-a 4000.При желание Test drive.Илиян 0899 122 323СнимкиСнимки

Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето още няколко снимки и клипчета с осветлението под колата и Bi-Xenon-a.ТонколонитеИзпускателен колектор 4-2-1Bi-Xenon 50W205/45/r16Ето и клипчетата:Постоянно светещоМигащо осветление и Bi-XenonP.S. Осветлението е бяло не знам защо през камерата се вижда синьо.за връзка:Илиян0899 122 3230885 069 325

Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още няколко неща, който съм забравил да напиша:- Хидравлика на волана- Чупещ волан- Аларма с централно заключване- Блокировка на двигателя - към алармата- 3-ти стопИлиян0899 122 3230885 069 325

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес колата заминава на почивка в Слънчев бряг, а после в Приморско. От 31.07 до 9.07. Ще хваща тен, въпреки че е черна по рождение :) Илиян0899 122 3230885 069 325

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е в Русе. Сменено масло и филтър.Илиян0899 122 3230885 069 325

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 3-те обиколки на българското черноморие Сивика е на 182 хил км.Цена 4000 с би-ксенона.Илиян0899 122 3230885 069 325

Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е в София... отпуската свърши.2000 преглеждания на обявата... направете някакъв коментар?... :) Илиян0899 122 3230885 069 325

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3700 без ксенона, с друг плеър, без задните тонколоните. (Коментар на цената само на място)

Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има няколко забележки по боята. Склонен съм да коментирам цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3000- колата е със зимни гуми. Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните гуми са продадени. Колата се продава с 16 цоловите джанти и гуми 205/45/16. Цената освата същата!

3000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможен е бартер за пистов мотор или друга кола без екстри, да става за служебна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...