Jump to content
drink_master

Honda сервис

Recommended Posts

Здравейте колеги!Искам да попитам някой чувал ли е за сервиза на Honda в кв.Горубляне и дали е ходил там,защото познати ми казват,че бил много добър сервиз но не съм чел във форума някой да е ходил или поне не съм попадал на такова изказване.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFFTOPICАбе хора, в София си имате един от най-добрите (да не казвам нй-добрия понеже нямам лични впечатления) сервиз за Хонда.....визирам Омбре...защо си правите екперименти не ми е ясно ?! Защо искате други хора да се учат на колите ви при положение, че вече има научени и доказани такива. Ако живеех в София никога нямаше да си закарам колата при друг човек...просто защото искам най-доброто за нея.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
drink master играеш ли тенис?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сервиза на Хонда на Горубляне (Юби Ко) е много добър и работят само с оригинални части (поне на мен не са ми предлагали алтернативи преди години, когато им бях клиент). Само че за какво ти е да ходиш там като Омбре е на 1км от тях, а и един от най-добрите майстори, които са били в сервиза на Юби Ко сега работи с Омбре?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Искам да попитам някой чувал ли е за сервиза на Honda в кв.Горубляне и дали е ходил там,защото познати ми казват,че бил много добър сервиз но не съм чел във форума някой да е ходил или поне не съм попадал на такова изказване.Благодаря!

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24679&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...