Jump to content
pitbuls

предни накладки за црх

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

някой има ли наблюдения в/у тази марка, как се държат студени, топли. твърди ли са и изобщо стават ли за ежедневна употреба предимно в градски условия. фирмата е NK- японски са. карам с такъв съединител и до сега оплаквания от него никакви, ама не съм ползвал такива накладки.

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем такива ми порачали за подарък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са подарък, на харизан кон-зъбите не се броят... :thumbs1: Качваш и караш, тъкмо ще разбереш дали ги бива, та да кажеш после какви са отзивите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са подарък, на харизан кон-зъбите не се броят... :thumbs1: Качваш и караш, тъкмо ще разбереш дали ги бива, та да кажеш после какви са отзивите...

е като са му подарък да вземе да се пребие ли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериозно, никой ли не е слагал такива? за спирането не се притеснявам толкова, колкото за дисковете да не се надерат нещо. няма кво да се чудим, слагаме и следим ко става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord-а ми бе до онзи ден с такива накладки...да ти кажа честно-стават!като позагреят малко свирят,но иначе няма проблем!за спирането-спират!Както каза,колегата по горе,зависи на каква партида попаднеш!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[е като са му подарък да вземе да се пребие ли...

И защо трябва да се пребива? Толкова ли са зле тези накладки ? Ако знауш нещо, по добре го сподели...То не че човек не може да се пребие и с качествени накладки, ама ако има нещо гнило, да знаем и ние...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска монтирахме накладките, но се появи странен проблем да го наречем. раздвижихме буталата и водачите на апаратите и сменихме накладките. тръгвам и педала мек, на средно положение когато трябва да хваща яко и да не мърда повече надоло той слиза(по мек от нормалното е). ще кажете въздух, симптомите такива, обаче не сме отваряли системата, а преди да ги махна със старите нямаше никви ядове. утре ще се обезвъздушава, па да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да ти тече буталото. обикновенно става така ако е изядено от ръждата, и когато го прибереш с нови накладки почва да тече....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми гледахме ги, няма ядове. ще видим утре пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо недей да пипаш,като олегнат и педела ще се оправи.Относно NK накладките.....за никой не е тайна,че аз слагам TEXTAR или NK от години и нямам оплаквания,освен че цената им е дебела в сравнение с останалите "табели" на пазара.Ако има някой недоволен наш клиент от тези накладки нека напише тук.Накладките не са японски,а немски.п.п:Мойто ВТ е с NK накладки предни и задни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааам, днеска обезвъздуших профилактично, нямаше въздух. леко по леко почва всичко да си идва на мястото. мерси на всчики отзовали се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

TEXTAR не са лоши, но загряват доста и няма спиране, стават за нормално каране.Интересното е, че спечения слой после сам се изчиства и пак спират нормално.Аз съм с такива, миналата година смених задни за под 50лв. - това скъпо ли е ? ;)

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предни NK- 40 лв. ако модераторите решат да изтрият тва мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...