Jump to content
1net

кюстендил

Recommended Posts

На първо място, да не взема да забравя, Благодря на Омбре сервиз и всичките му обитатели за дето ме подкрепят

по трудния път към всяка победа. :bow:;)

 

Хондата взе клас А с двама пилоти... единия хондаджия, другия - виден бмв-ист :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Не питайте как сме се разбирали на финала как да решим двубоя.... шуробаджанащината си каза думата ;)

 

почитната обиколка:

Публикувано изображение

 

а ето и още няколко незабравими снимки

 

този малчо реши да пробва как е :D

Публикувано изображение

 

Ето я бееее.... заради това уливане с шампанско като ме спряха в софия за проверка полицаите бяха убедени че съм пиян на щайга :D

Публикувано изображение

 

Имаше и разни морски никопрелитащи баби, дето от толкоз много завиващи колела направо не знам как караха направо

Публикувано изображение

 

Поздрави за момчето с корсата, което прояви завидна колегиалност на трасето

Публикувано изображение

 

помните ли го тоя? беше хондаджия едно време :lol:

Публикувано изображение

 

А тоз пък дръгел от къде се взе..... Направо ми писна ми да изброявам с какви двигатели е била колата през годините

Публикувано изображение

 

Абе вобще пазарджишката група тотално се е объркала... не могат ни кола ни двигател да си изберат и само сменят разни :D

 

За съжаление, не мога да ви разкажа за какви приятни изживявания става дума, дори когато ту те вали, ту те пече. Тази атмосфера по

пистите е невероятна! Страхотни хора, интересни коли, абе вобще моменти които оправдават всяка стотинка и всеки час прекаран в правене

на колата. Няма бмв-исти, няма хондаджии, няма опелджии, всички сме в кюпа и изживяването ( както и издивяването) е на 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо какво да ти кажа?Евала и честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и... единия хондаджия, другия - виден бмв-ист ;) Няма бмв-исти, няма хондаджии, няма опелджии, всички сме в кюпа и....

а няма - тоя е хондаджия ма не го е осъзнал още :bow: виж как му прилягат хондите, не като бмв-топ.п. шегувам се - страхотно каране и за двамата пилоти на civic-a - Емо и Алекс - страхотни сте! (благодаря и за всички неща, на които ме учите)и за Митака с прелюда - достойно представяне, браво! Уикенда беше наистина страхотен, на Калояново и аз и аз :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито Емо ;) Много ми се идваше но......дано за другото да съм готов :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито фен пак показа кой е най добрия шофер и коя е най добрата кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трай си за най-добрия шофер, че БМВ-иста даде по-добро време от мен на квалификацията ;):bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Алекс те е вкарал в матрицата пак май ;) че и със собствения ти сеновоз :bow: .. Честита Победа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Емо...сигурен съм, че убийствено зелените джанти са ти помогнали много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво Емо много вървят тия Д15-ки ;):bow:

Редактирано от Honda_EG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец беше 41 номер, сега 42 да не би да гоните 46-ти номер че той се дава само на "THE DOCTOR" (Валентино Роси) и върви заедно със 100 победи в три класа. Тия купи ако ги ползвате за чаши може на следващата национална Омбре сервиз да разлива пиячката в купи и да има за всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

42 е номера на алекс, аз съм си 41. Просто Алекс е застанал така че моя номер не се вижда.А за купите, с Хроноса ако се постараем още малко, за другата национална, нищо чудно да можем да го направим този номер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вобще пазарджишката група тотално се е объркала... не могат ни кола ни двигател да си изберат и само сменят разни biggrin.gifЗа съжаление, не мога да ви разкажа за какви приятни изживявания става дума, дори когато ту те вали, ту те пече. Тази атмосфера попистите е невероятна! Страхотни хора, интересни коли, абе вобще моменти които оправдават всяка стотинка и всеки час прекаран в правенена колата. Няма бмв-исти, няма хондаджии, няма опелджии, всички сме в кюпа и изживяването ( както и издивяването) е на 6 smile.gif

Абе скоро ще избухнем наново ние ....В какъв филм се вкарваме не е истинка......и то точно за тази атмосфера на пистата ...точно заради тези страхотни хора ......истината че там е истината....на пистата се чувствам жив ...сред тези който тряябва да бъда ....сред невероятни хора не само на пистата а и извън нея ....радвам се че има доста хонди по пистите.....браво на всички .....желая прогрес на всички ......и Емо браоо отново.....успееех занапред.....благодаря на всичкип.п.Още ме държи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теб те държи,нас ни хваща ...Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как ентелигентно звучи бмв-ИСТ... не като Хондьор... :punk: ...честито - те това е... Д15-ка... :sad::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито :cool::angry: ппХмм.. тази хонда със зелените джанти ми е много позната ,май спита пред съседния блок 102 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пред 101 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази номерация ме кара да си мисля, че това е Дружба 2 или греша ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешиш :tease: ако имаш бухалка и искаш да я употребиш, пиши ми на лично и ще ти пратя координати за GPS-a + опътване как да стигнеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда просто често съм мяркал Емката даже и един път се засякохме в Дружба на ОМВто там бях се засилил за Булгара за дрифтениците там които се правеха във вторник и спрях да видя как е хавата на бензинонстанцията имаше яко бмвта и хоп гледам позната 4та ген със зелени джантета викам това е само Емо бяхме тогава аз и мурдера (Иво) с прелюда 4г но Емо май бързаше и си рекох да не го притеснявам и да го заговарям а тогава беше и фенката с сивия рекс Ади но друг път като го мерна няма да пропусна да си полафим малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...