Jump to content
SH3M37A

Канех са канех са

Recommended Posts

Привет колеги!

Отдавна се готвех да си сложа джанти и накрая отидох да пробвам и меря :bg:

Харесах си 2 модела от тези дето имаха .... но после ми показаха и от каталог.... и стана дълга и широка....

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Та гледах тези цървулки !!! само че са 15-ски 195/50 82Y

Незнам малки ли са ви ама на мен каточели са ми идялни :bg: хем ще може да ги влачи хем ще има УЖ някакав вид :bg:

джанта от каталог 1

Джанта от каталог 2

Та въпроса ми е коя ще и стой добре мен ми харесват и 4-те вида ама съм на кръстопът.....

За размера съм си избрал 15-ски твърдо :)

Благодаря предварително :bg:

Поздрави !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Canova ! ! ! гледах го този модел доста време и ми течаха силно лигите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странни са ми такива теми. Все едно в диското си харесал две момичета и да почнеш да разпитаваш хората коя е по-хубава :) Избора трябва да си е твой без да ти пука много какво мислят другите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям колегата ,ужасно е прав :) Ако човек сам неможе да си определи вида на колата ...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е колега...решението трябва да си е твое. На мен ми харесват тези, които си качил като снимки. не знам дали си погледнал цените, но OZките са малко по-скъпи от Dezent-а например...може пък това да ти помогне в избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

canova, боже, уникат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако човек сам неможе да си определи вида на колата ...

А ти представяш ако трябва да си избира апартамент...! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз не държа толкова на марката, колкото на модела. :) А от горните си падам по петолъчките и аз такива ще забода скоро! :)

Редактирано от kalio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А в кой магазин ги гледаш тези джанти ,че аз си харесах този първия модел ? Да не са представители на Боряна (Дряново)?http://img87.imageshack.us/i/snimka1880.jpg/

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между тези който съм снимал на колата и тези от сайта са точно 100 евро :DПитам понеже идея си нямам от вид марка и останалите подробности около джантите ! Много се колебая между 15 и 16 -ски ся Тез 16-ски няма ли да ми спънат кошника :D мислех си за 15 ама 16-ски ще е по явно :) нз някой ако може да ми каже кой размер да избера ай модела ще го целна ама ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между тези който съм снимал на колата и тези от сайта са точно 100 евро :D

Питам понеже идея си нямам от вид марка и останалите подробности около джантите !

Много се колебая между 15 и 16 -ски ся

Тез 16-ски няма ли да ми спънат кошника :D мислех си за 15 ама 16-ски ще е по явно :) нз някой ако може да ми каже кой размер да избера ай модела ще го целна ама ....

На Англичанка бордо много утива джанта със черно по нея,аз съм с две ръце за OZ!

Едно време като избирах за моята ме мързеше да хода да меря и затова си играех със Paint :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е интересно с Paint не съм се сещал.Вече избрах :DТезисамо размера се чудя още какъв да е.Искам 16-ски но пича в магазина хем ми каза че хората си копуват 16-ски и на по малки двигатели и дори с размера на моя но с 3-ма човека и байр колата омира.Другото че скоросната кутия се прецаквала и някой дрга джунджурия по окачването :D но ако гледам да е красиво да си земам 16-ски.С 15 е супер но за визия нямало да е като при 16-сте ....Е как да си избера размер да му са невиди :) хем сърби хем боли :D Хондето е англичанка 1.4i 90 hp и я пържа яко .... някой може ли да ми каже кви са +совете и -сите на 16-ските и 15-ските --- лята джанта :):D Благодаря :)Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега там където си предполагам,че няма много дупки,така че взимай 16-ките !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не много но има :D и секи път на различно място се отварят :) 15-ски реших :)1 приятел ми каза да си зема никел джанта ли там каква че само се драскала а другите са лющели............2009 модел джанта дали ще са лющи :D :D :D се пак е от каталог 2009 или поне така пишеше .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Вече избрах :rolleyes: днеска ги получих и сложих :cool:

15" силварстоне гума цялата екстра КАТО за мен 250 евро излезе с гумите доставката всичко :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее честито ,адски добре е станало. Със здраве да си ги търкаляш :angry:250 евро 4бр гуми+джанти и доставка ... лелеее бати якото :cool:Честито пак ,мноого и тичат:rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Джанти само оригинални другите незнаеш от какво са направени това си е мое мнение ,но си държа на него :rolleyes: и не само за джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Джанти само оригинални другите незнаеш от какво са направени това си е мое мнение ,но си държа на него :rolleyes: и не само за джанти

kembo а по какво разбра че не са ???? Редактирано от SH3M37A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще трябват и едни по къси пружинки че така е като скакауец или офроуд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неискам да си загубя лукса от карането :) и да опирам на секи легнал полицай ;) Мойто каручка най-страно в целия Туламор :angry::cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравления за избора на джанти колега!Харесват ми само,че според мен трябваше да избереш 16,имаш много място в калниците.Аз не съм вече с хондата,а със еклипс и съм със 16,ки и като му гледам празните калници лошо ми става,хем съм със спортно окачване,ама и така не ти е лоша,със здраве да си ги караш.

Публикувано изображение

P.S Калобранките да се изхвърлят веднага!Това е заповед!

:D;):)

Редактирано от FOXO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Колеги смених си джапанките дойде ред на пружините :) Обаче незнам какво да сменям.Видях 1 приятел с купе,но той пружини и амортисьори са му сменени - така я купи.Ще мога ли да се размина само с пружини или обезателно и амортисьорите трябва да сменя?и за какви пружини да гледам,че сам гол и бос в тези работи .Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се разминеш и само с понижаващи пружини ама точно за какви да се оглеждаш незнам нека по компетентите колеги да отговорят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само пружини ама не понижаващи от онея койлолвари че се люлее много, спортни някви ФК например са идеални залепнала е за асфалта, ще стане много яка тогава с тея джанти който си взел :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...