Jump to content
respawn

Въпросче за предни носачи

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес ходих на предница и майстора ми каза че ми е разбит преден ляв носач, а причината за да отида бе пасене яко на предна дясна и чукане накаде из предницата. Та въпроса ми е следния , трябва да купя цял нов носач или му се сменят тампоните... ,че изобщо не съм на ясно а и майстора ми каза само носач да съм търсил и така. Изяснете ми как седят нещатата. Колата е Кончерто. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти е казал че е разбит, ти трябва цял носач. Шарнира си върви с носача и няма как да се смени само той, а само тампона може да смени, но ако беше за тампон майстора щеше да ти каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво точно ще рече "разбит носач" ? Крив носач може.... На кончерто не съм заглеждал как е окачването ама ако е като на останалите Хонди си смени майстора. И тампоните се сменят и шарнирите се сменят ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих пак да ми обесни и каза следното ,че шарнира е разбит а тампона е здрав а шарнира не можел да се смени бил заедно с носача иначе тампона е здрав. Което води до закупуването на употребяван (запазен) или нов носач. И въпроса е какви пари вървят на старо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има горни носачи където не могат да се сменят шарнирите. Намери си носач, на който може и си купи нов шарнир да си спокоен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате да кажете ,че шарнира е заменим от самия носач на окачването на кончертотата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как така говрите - мързяло го на майстора. Шарнира НЕ може да се отдели от носача. Тва е кончерто, окачването е макферсън не е като сивика, няма горни долни носачи - има си само по един на страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега и аз знам така , ама викам да чуя менения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата го е написал по-горе , има такива на които се сменят шарнирите , има и такива на които не може . Глупости са това че не може обаче според мен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...