Jump to content
Guest Iltcho

катализатор

Recommended Posts

Guest PARADOX_sf

Това го написах не за теб а за Стасс. Не знаеш че и ти си имал проблематика с празния ход.

ламбдата си ми беше наред. прееба се след като махнах катализатора. ама да ти кажа добре че не всички се връзват на акъла на разни пишман разбирачи...
Мухахаха. Що на Сивик-а като е 3 години без катализатор нищо и няма на тая сонда?Просто ме къдриш с тия изказвания!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

абе то ясно,че магнум е по-голям заряд ама доколкото знам и 357 и 38-ми калибър са все 9 мм куршум...но може и да бъркам де

Калибър 357 = 0.357 инчаКалибър 38 = 0.38 инча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Ей какво ми разнищихте прякора, браво на вас!Магнум по принцип означава по-голям заряд, а не калибър, ама не ми е от там ник-а.Бях си аз ТКЗС (това пък защо, е дълго за обяснение) ама като ме БАН-наха от дир-а и си направих нов, само да чета уж, ядях един сладолед делта върха на сладоледа магнум и първото, което ми попадна .... та почнах и да пиша, разбира се, и си го запазих. Иначе нищо МАГНУМ не съм, освен може би, че избухвам по-силно ... хаха-значи ми пасвало :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass
Отговорено (Редактирано)

няма какво да я заключват, просто махам заядливото мнение и всичко е наред !

Редактирано от Stass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ееееее стига вече де !!! Хайде не се заяждайте !!!:) Ба :D , почвам да се чувствам виновен, че пуснах тая тема . Едва ли не се изпокарахте заради мен. Виктор, АДХ-Хонда, моля ви вземете я заключете ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Бях си аз ТКЗС (това пък защо, е дълго за обяснение) ама като ме БАН-наха от дир-а и си направих нов

:) Сетих се кой си ти ;) По едно време (в Ауди клуба мисля) именно Ти беше пуснал едни теми с едни брутални катастрофи :dry: Гледката беше ужасяваша - разкъсани човешки тела..... :dry: абе не е за приказка.Дружката Spidercho (по онова време АДМИН в clubs.dir.bg) това го прие много накриво и НЕнужно да се вижда, абе един вид направи цензура.........сещаме се натам какво стана ;) Това ли беше ти (ТКЗС) ? Или те бъркам с някой друг :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

stass : ммм благодаря :dry: Така е по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Това ли беше ти (ТКЗС) ? Или те бъркам с някой друг

аз съм, нали си признавам. пак смешно си го измислих онзи прякор, но поне се помнеше лесно (ти си добър пример)иначе spidercho с право ме бан-на, протести от моя страна нямаше. все пак беше много нецензурно. а и аз точно тогава заминах на дълга командировка, и ме нямаше към 1/2 година по форумитеиначе със спидерчо и аз се познавам, даже щях да му купувам предишното ауди, от онези старите с квадратните фарове, даже ме беше направил админ на клуб Москвич. то още си се подвизавам там - старата ръжда любов не хващамного :dry: стана, sorry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...