Jump to content
Madison

Кой, кога къде срещнах

Recommended Posts

Здравейте,По пример от един друг форум, на който съм член, отварям тук една такава тема. Нека да се намерим по улиците. Всеки от нас в даден момент е видял Хонда на пътя, със клубни стикери, чийто собственик непознаваме. Аз лично постоянно срещам такива по улиците и ми е интерестно. Ето например една Хонда Сивик с КН регистрация и клубни стикери постоянно засичам до 8-ми блок в студентски град. Колегата ако чете това да се обади - аз доста често наминавам там. Да се запознаем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, и преди два ни видях над кино Арена един колега със зелена хонда ( една такава скосена, сякаш двуместна ) ма избяга на сфетофара на бистришко шосе !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди два месеца имаше подобна тема , но я затриха , според мен не беше лоша , но й липсваше съществени работи :D като на пример - Поздрави за колегата със сребърен Прелюд Типтроник от Пловдив :D нарпавихме си интересна дръпка :D - от синьото Комбри ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :D Боли ви кой сте срещнали :D Между другоо, съжалявам, че не съм видял, че има вече такава тема. Ако искат модераторите - да я затварят !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...