Jump to content
CR-V_love_it

Cr-v модел 2000ната дава ли проблеми на ГАЗ

Recommended Posts

Здравйте интересуваме на този модел CR-V как му понася газова удедба и карането на газ

 

Публикувано изображение

 

защото чух че двигателя не бил добър за газиране и имал проблеми като например че главата се прецаквала от каране на газ както и леглата на клапаните.

 

 

Някой имал ли е проблеми впечатление от CR-V 1-вия модел на газ (каква марка газова е монтирал)

 

 

Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето ЦРВ му понася, на твоето не знам :lol:има 12345567890 теми по въпроса тук във форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На моето ЦРВ му понася, на твоето не знам ;)има 12345567890 теми по въпроса тук във форума

и все пак който има пресни впечатления от работата на газ да пише ;) Редактирано от 321civic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мойто е на газ има си газова още от Италия.Предполагам че са го карали доста на газ преди това - все пак е на 160 000 вече. В началото правеше магарии с оборотите и го бях носил в Бултрако да му видят клапаните .. та присъдата беше че било много зле.. незнам си какво .. сметката а части беше нещо от рода на 2-3 хил. за клапани, уплътнения и тн... Чарли му сменя разни филтри и го продухва и от тогава се оправи и вече може би 8 месеца няма грижи.а сега нямам впечатления да е проблемно.Естествено на бензин радва повече .. но едно пълнене за 250-300 км ми е 17 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето cr-v е 99 сложих му обикновена газова LOVATO и вече 10 000 км никакви проблеми стига да ти я регулират правилно 9,5 извънградско 11,5 градско.За мазането на клапаните в FOBUSA предлагат мазачи за клапаните 145 лв,но аз не съмг слагал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...