Jump to content
stanchevvv

намерих един кусур на Хонда Сивик

Recommended Posts

3 пъти ми се е налагало да доливам по малко масло и трите пъти повече излях вън отколкото влезна вътре! изключително неудобно е направен отвора за масло! ако някой ми сипе с по-пълна туба без да полее двигателя му подарявам колата! или аз имам паркинсон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фуния ? що не пробваш ? Моге и от списание да е направена даже.... Тук сме за да си помагаме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малее тва ако е единственият косур на 6та генерация :D още щяха да я произвеждат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай аз ще ти сипа масло от квато искаш туба без да ти разлея :D Ама после си искам 6-цата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо се налага да доливаш масло? Провери това нещо! Аз само сменям, никога не се е налагало да доливам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай аз ще ти сипа масло от квато искаш туба без да ти разлея :D Ама после си искам 6-цата ;)

:D и аз мога да се пробвам :D

 

pesho2, защото най - вероятно го гори. Това че твоята не го гори не значи че всички са така ;) Онда да не гори масло май не съм виждал или поне такива дето се карат както трябва :D Може да негори ако е след ремонт или не се кара (както трябва ;) ) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига само тва да и е кусура,ама май са много по-вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

например?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей стига баце :D Едвам се сдържах с темата за англичанките :D Всички са Убави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига само тва да и е кусура,ама май са много по-вече

Кажете и другите де,нека и ние новаците ги знаем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига само тва да и е кусура,ама май са много по-вече

Кажете и другите де,нека и ние новаците ги знаем
конфекция бате-шумна,не върви,техническите фуги-гадни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pesho2, защото най - вероятно го гори. Това че твоята не го гори не значи че всички са така ;) Онда да не гори масло май не съм виждал или поне такива дето се карат както трябва :rolleyes: Може да негори ако е след ремонт или не се кара (както трябва ;) ) .

Това е съвсем логично - който не кара както трябва, не гори масло и обратно. Карай както трябва, за да гориш масло! :P Тази препоръка трябва да влезе в учебниците по ДВГ!

 

Между другото навивам 2500 км всеки месец, и тя не е след ремонт на двигателя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това горене на масло може да е от сегментите, май и други 6-ци реват от тоя проблем, а и не само те де.а за наливането, хората са измислили това чудо на техниката наречено фуния :rolleyes: ,а в краен случай става и с гланциран лист, я от списание, я от друго :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pesho2, две Онди съм имал до сега. И двете отначало не бутаха грам масло ама след известно време и каране в "лютеницата" почнаха да си го лапат като МZ :rolleyes: Имам наблюдения и на още няколко Хонди - същата работа ....

 

а относно колко е хубава 6 ген ... въпрос на гледна точка. За мен лично по-грозна Онда няма ама има хора дето им харесва. Въпрос на вкус :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На MZ-то се налива направо в бензина. Може да пробваш и ти така за да не гори от двигателното - то ще си види че си му сипал и няма да го пипа (препоръчвам ДиТакт Микс на Плама) :rolleyes: ПП: Защо всички теми на първа страница в общи са някакви лигавщини и удавени в офтопик?? :P Не е ли време някой да изхвърли боклука?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже преди да му направя ремонт го карах с М10Д :tooth: ама след ремонта само с Убаво :tooth: ще взема да пробвам да му налея в бензина , току виж остави намира картерното :tooth: п.п. Ами като няма сериозни теми поне смях да става .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като имаш предвит че 4-5-6ген.по външен вид нямат нищо общо...всичко е въпрос на вкус,имал съм ги и трите модела..когато имах 6ген...освен че не вървеше /беше 1.4-75к-с/ нямаше никакъв косур,продадох я защото ми дадоха добри пари за нея,сега съм с 5-та купе...взех го уж изгодно но още има за стягане..много зависи на какво дърво ще попаднеш.. :tooth: а от 4ген.която имах/D15B2/ по корава не съм имал за две години и врътнах 110000км...и само съм сменял /без да доливам/ маслото...желязна беше..още съжелявам че я продадох :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Защо всички теми на първа страница в общи са някакви лигавщини и удавени в офтопик?? :D Не е ли време някой да изхвърли боклука?

Ами искат колегите да си поговорят малко празни приказки, което си е напълно нормално, като няма к'во да правят! :D Като пуснат чат във форума тези теми ще отпаднат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то вече си има в офф-топик една тема за чат, и сега в общи дискусии изкачат всеки ден чатърски теми :D не съм от кой-знае колко много време във форума ама тука за 9 месеца, сякаш сериозните теми, от които човек може да научи нещо се претопиха доста, което ме натъжава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...