Jump to content
dgeorgiev

Въпрос за настройки на алармата/имобилайзера

Recommended Posts

Взех си нова Civic 4d sedan. За сега всичко е наред, обаче...не мога да разбера, защо японците не са предвидили едно нешо, което е доста елементарно и го има отдавна в други марки. :offtopic: Става въпрос за автоматичното затваряне на стъклата и шибидаха. Знае ли някой може ли да се направи настройк това да бъде автоматично при заключване на колата?Същото е и при забравени светлини...Ако извадя ключа започва да писка, а би трябвало да има опция да ги изключва автоматично при изваждането му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма опция за вдигане ма стъклата.За да се вдигат се слага допалнителен мод към алармата.Стружа кам 40лв.не сам сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма опция за вдигане ма стъклата.За да се вдигат се слага допалнителен мод към алармата.Стружа кам 40лв.не сам сигурен.

Колега можеш ли да кажеш какъв е тоя допълнителен мод,че ми предстои да слагам аларма и искам да е с "комфорт функция",тъй като съм свикнал от старата ми кола,а и си е голямо удобство?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 4 месеца си взех и си сложих на моята кола(мазда 323ф) струва 60лв. и се слага в лявата врата където е командването на ел.стъклата.За шибидаха ми искаха 80 и няколко си лв. но сметнах,че не си заслужава.Има го това в почти всеки магазин където се продават аларми и се слага много лесно,не ти трябва "специалист" да ти вземе парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

трябва ти "Комфорт Модул", който се слага заедно с алармата. Когато ти я монтират им кажи да ти настроят модула както ти искаш :D

Редактирано от Made in Japan™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...