Jump to content
teror1sta

Iv кръг от планинския шампионат по автомобилизъм

Recommended Posts

27 юни 2009 г.

10:00 ч. Административна проверка на документите на участниците и технически преглед на автомобилите пред Община Габрово;

12:10 ч. Среща с кмета на града (това може да го проспите);

15:00 ч. Официална тренировка в 3 манша;

 

28 юни 2009 г.

09:00 ч. Закрит парк на автомобилите /на старта/ ;

09:30 ч. Официално откриване на състезанието;

10:00 ч. Старт 1-ви манш ;

13:00 ч. Предварителни резултати;

13:30 ч. Официални резултати, награждаване и закриване на състезанието /на плаца зад хотел Импулс Узана/

 

Официална покана към Русенската дружинка :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново и двата дена съм там едно от най готините планиснки. Да припомня че миналата година Антон Тонев дебютира точно на тази писта. Стискаме пацли на Тони и да се надяваме че няма да има проблемии с времеизмервателната техника като на Калояново. Яката конкуренция на Антон си мисля че ще е Стефан Стоев с неговата ФОНДА понеже си знае пистата малко по добре от петте си пръста :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

За съжаление няма да участвам във Планинско Узана.

Там дебютирах преди една година и трасето е едно от малкото истински планински трасета във нашият шампионат, но тази година имаме възможност да участваме само във Пистовия шампионат.

При добро стечение на обстоятелствата едно или две планински състезания можем да направим но всичко зависи от финансите които можем да си подсигурим.

Най-вероятно ще присъствам там като механик на Иван Шопов със неговата Астро-Хонда.

 

Успех на всички участници, а зрителите да застават на безопасни места.

 

Безопасноста по трасетата зависи от ВАС :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стягайте багажите че не остана :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че не остана време! Живот и здраве в неделя сме там. Един въпрос към габровци: Като тръгнем от Търново от къде да минем за да стигнем до там? Съжалявам за глупавия въпрос ама съм скарана с ориентацията и географията. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влезете от Търново само по главната към центъра. Минавате покрай общината (шадраваните) и само направо. Минава се покрай стадиона и продължавате към КАТ. Километър след КАТ има една пресечка в ляво. Самата пресечка е едно мостче и мисля че имаше табелка "Узана". И от там нагоре няма къде да се объркате. 0887768689 - Георги Ако някой срещне затруднение да звънка. Не се притеснявайте :rolleyes: п.п. Табелки има и в града ама не навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от площада, има само 2 Хонди и двете са CRX, но пък има и коли с хондовски сърца като например габровската Фиеста.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

да си спомним за Киро и нелепия инцидент R.I.P.

Публикувано изображение

следобед тренировките са от 15,00 може да кача още някоя снимка...

 

Успех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственика на червения CRX влиза ли във форума ? Мисля ,че съм го виждал в Хасково.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ги и Рексовете :) Някой има ли инфо за черния Рекс ??? :lol: Двигателя беше Д16А6 (без Втекова глава), а вървеше доста истински. :lol:http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...3513db01b/rex_1http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...70a3f2971/rex_2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А двигателя на с 2000 дори и в купето на Астра пак е изруууууд, :) браво на Шопов, Тони не ти ходи тая Астра каде се качва с нея след.състезанието :D.И естественно невероятно представяне на комшичта ми Стефан Пънчугов, отново показа как се кара жигула :) Стана много готино планинско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Астрата е изруд , само Шопов да и свикне ще бъде голям звяр,Все пак за пръв път я кара на съзтезание и не е свикнал с новия мотор и т.н. Има доста преправяния по колата и общо взето в момента все едно се е качил на друга кола , но важното е че стигна до първото място , Радвам се че макар и не е хонда , а само с хондов мотор си пролича хондовото в тая кола , беше красота да слушаш звученето на мотора в тва съзтезание.Желая успех на Шопов и се радвам че се е захванал с такава небивалица ;) ще се радвам купето също да е хонда , но това си е негова преценка.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...