Jump to content
Niko1

Продавам си купето-94г-131к.с.

Recommended Posts

Колкото и да ми е неприятно ще трябва да се разделя с колата си. Сивик Купе-94год.ел.огл.ел.стъкла.ел.шибедах.чупещ волан.хидравлика.от финансова гледна точка сложих газова-Ловато.няма СД..с радио е.Хондата е във вида в който съм я взел.не е пудрена..кипрена и.т.н,имах сериозни планове за нея но кризата се отрази на семейството ми сериозно и така успях да сложа само по-мощен двигател-D16A9-DOHC-Двигателя е вкаран отГермания на 164000км.работи добре,не пуши и не гори масло,и е доста пъргава колица в момента,също така доста добре върви и на газ.Хондата е с външни забележки и има за смяна накой друг тампон отзад,не знам точно кои но има...преден десен лагер вие/още не се чува толкова/но си вие.Сменил съм предни накладки-3000км и нова горна помпа на съединителя,имам и лети джанти 15-ки-трилъчови които не съм слагал заради проблемите по задницата,в момента е с 14-ки железни.Както казах продавам я от чиста финансова гледна точка...цената е 3700лв.може да се коментира само на място при оглед и в рамките на разумното.За заинтересуваните пращам снимки по е-мел-инфо на 0898274796-Наско.Колата се намира в Габрово и може да се види и пробва по всяко време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сериозните..сериозно коментарче :thumbs1: под капака хондето е ок...

 

не искали някой по-мощничка колица..

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможен е бартер с доплащане от ваша страна за по-евтин сивик 4-5ген хеч на цена до 2200-2300лв с 1.5-мотор..като държа двигателя да е ок....А ако има сериозни купувачи...ще има както казах сериозно коментарче на цената...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВА ЦЕНА 3400лв...възможностите за бартер остават !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опс :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВА ЦЕНА 2600лв. :) ..мисля че е супер... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВА ЦЕНА 2600лв. !!! ..мисля че е супер... :(

Цената по-ниска от това няма да пада...косумативите /ролка,ремък,масло/са сменени преди 4500км,чисто нова горна помпа на съединителя също,довечера ще е с джати 15-ки от ВТИ които ще се отразят на цената..+350лв..но може и без тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите от ВТИ-са продадени,сега е с железни 14-ки,имам още едни 15-ки/трилъчови/ с които мога да я дам+300лв.хайде на евтинкото,с някой лев още и ще стане кукличка....питах оринтеровъчно,значи-250лв козметика и 140лв тампони 55лв лагера...не се чудете колата си върви доста прилично.От неделя съм на море,ако има заинтересувани.0898274796-да отговарям на въпросите ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант и за 2400лв.като си сваля газовата уредба..имам и лети джанти 15"с гуми за този сезон с тях +250лв.ако някой иска с джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменени големите тампони на задните носачи..и 4бр.втулки пак отзад..шарнири..цената е 2800лв..или бартер единственно за ЦРХ.2ген. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата не се продава вече :D ..катинар :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...