Jump to content
Ianev

монтаж на АС,5 ген хеч

Recommended Posts

Много ми се иска да с монтирам едно АС в мойта Канадка,че с тези кожени седалки лятото предлагам антицелулитна програма на гаджетата!Климатик се намира на прилична цена за модела!Въпроса ми е някой ако е слагал,или знае,какво ми е необходимо за монтажа и какво да гледам когато го купувам?Евентуално някакви допълнителни доработки правят ли се?(за ел.исталация,захващане и т.н)?пс.Гледам,че на мойта има планка за захващане на комресора,има място за ремък на шайбата и планки за радиатора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на 5та ген става лесно скоро слагахме на един колега трябват ти всички тръбички от до с планчици и така нататака изпарителя които се монтира в парното на негово място има една фуния махаш фунията и слагаш изпарителя ел инсталацията я има пусната до десния фар на буксата просто има тапа зимаш инсталацията от фара до компресора и радиатора и си я прекарваш трябва да вземеш и долния тампон от колата с климатик защото на него се хваща компресора сменяш го закачаш пълниш и се кефиш на слънцето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид тампона до ангренажа ли?Аз имам планка хваната на блока,и си мисля че тя е за компресора!Трябва ли да се сваля таблото?И вътре панелчето с копчетата?И не ми ли трябва някаква ролка за оптягане на ремъка за АСто?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намериш пълен комплект е лесна работа.Не се сваля таблото,а само жабката.Към стойката на компресора има обтегач.Копче се взима от колата,от която е свален климатика и се поставя на тапата,която е на твоето табло и е за бутон за климатика.ЮОтиди по-добре при някой,който го е правил,че да не станеш за майстор :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...