Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin

Вижте тази обява :blink:

 

Honda Civic 1,4/16V;D15B2

Хем 1.4, хем D15B2 :huh::oops: Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Вижте тази обява :blink:

 

Honda Civic 1,4/16V;D15B2

Хем 1.4, хем D15B2 :huh::oops:
аре бе :o ти на моита ако погледнеш отзад пише "16 valve Turbo"

с едни много хубави Турбо Лепенки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Публикувано изображение

Открийте разликата ? :fun::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

civic а не civik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

civic а не civik

Бравооооо! Имаме участник познал верния отговор - УРА! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

така..една мацка го каза тва.... "еееее... и аз знам нещо за коли...знам акумулатор, карбуратор"...и на въпроса какво е карборатор отговаря по следния начин" ми това е тва дето карборира:fun:полсе момчето я попита какво карборира и тя почва да изрежда....вода, въздух, масло....:D......кактои да е обясниха и най-просто 4е карборатора смесва бензин и въздух при което тя казва".ааа...да да там дето се мсесва бъзуха с бензина.. да ..и тъй като това е вредно карбураторите се махат нали?"...... и после на мен ми се смеят, как може да разбирам от коли ... :fun:

Редактирано от BRENDEL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Tino батенце на мен остави че ми пише CIVIKKKKKKами пише че е купе дори :fun: а толкова се надявах на хечбег :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kotev

За какво си говорят хората по автомобилните форумиБентли:- - -Днес използвах пепелника. Как се сменя?Мустанг:- - -Някакво рацерче с Хонда ми се пънеше днес..Хонда:- - -Някакво рацерче с Мустанг ми се пънеше днес..Макларън Ф1:- - -Някакво рацерче с Ф16 ми се пънеше днес..Застава:- - - Кога за последно карахте колата си?Ламборджини:- - - Странен шум около 345-350 км/чМиата:- - - Някъв селяндур с пикап ми прегази колата (снимки)Пикап:- - -Една Миата ми се заклещи в предната броня. Как да я махна? (снимки)Форд Crown Victoria:- - - Защо никой не ме изпреварва на мигистралата?Тойота Приус:- - - Какви батерии да купя AAA или AA?Mini:- - - Обърнах Минито след като гледах "The Italian Job".Ще съдя студиото(снимки)Хъмър:- - - Днес катастрофирах. 24 ранени, 10 убити. Трябва ли да взема черната боя от официалния вносител? До там са 25 километра. Това са си 35 лева за бензин.фиат:- - -Здравейте. Само аз ли съм регистриран?Форд:- - -Помощ! Смених всичко и пак не пали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Ето затова преди да се пише по една тема, първо е хубаво да се прочете цялата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Уважаема софтуерна компания,

Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7.0 с Продукта СЪПРУГА 1.0, която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне STANDBY. Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се самоактивира и намесва, когато отварям някои други продукти и ги блокира. Така, вече продукти като, БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ.ГОЛ или КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират. Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване би помогнало срещу този досадeн вирус? На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF.

 

Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско удоволствие.

 

 

 

ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ

 

Уважаеми Г-н Клиент,

 

Вашият проблем е често срещан сред потребителите. В ръководството за употреба Ви предупредихме (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ X.0 към СЪПРУГА 1.0 носи неочаквани рискове. Имайте предвид, че СЪПРУГА 1.0 вече не е продукт за развлечение, както е ГАДЖЕ X.0, а е Съвършенна Оперативна Система (СОС или както е по-популярна – SOS), създадена за контрол на всички останали продукти, намиращи се в обхвата й. Вече не е възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ X.0. Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който (това е твърдо установено) създава проблеми със съвместимостта на всички системи. Така че деинсталирането му води и до дейнсталация на СЪПРУГА 1.0 (която е дъщерен продукт на ТЪЩА 1.0). Ние препоръчваме да се изчака вируса ТЪЩА 1.0 да се деактивира необратимо от самосебе си.

 

Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете са значителни: ако случайно в този момент в адреса на същото устройство се автовключи СЪПРУГА 1.0 системата няма да може да го понесе безпроблемно и ще се задейства необратимо, активирайки в последствие вирусите RAZVOD.EXE и IZDRYJKA_DETE.EXE. Ако все пак стигнете до този момент и в последствие инсталирате ЛЮБОВНИЦА 2.0 никога не се опитвайте да го промените на СЪПРУГА 2.0, защото проблемите ще бъдат същите, ако не и по-големи. В този случай Ви препоръчваме ЕРГЕН 2.0 + всички налични версии на ГАДЖЕ XХХ.0.

 

При положение, че все още не сте стигнали до такава крайна сигуация, продължавайте да експлоатирате пакета вного внимателно и във всеки един момент бъдете готови да отворите файла IZVINENIYА.MP3. Ако няма ефект не Ви остава нищо друго освен да минете на значително по-скъпия GORESHTI_IZVINENIYA.AVI в комбинация с CVETIA.JPG. Съветваме Ви допълнително да употребите и БИЖУТА.USD във всички негови най-скъпи версии, а сащо НОВИ_ДРЕХИ.BGN (но само последните версии) и ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ_ В_ЧУЖБИНА. EUR. (аз бих добавил и honda.crx)

 

Спазвайте горните инструкции, забравете старите версии и модификации и вероятно ще успеете да си адаптирате личния пакет към актуалния ъпгрейд под SOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast
:D ллелелелел нямам думии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Разсипахте ме от смех...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Нямам регистрация в оня форум. Ако някой може да им постне това: снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от d15b2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

ей психопатията е пълна направо се задавих от смях!а тоя дето го търсят е поредния от повечето ТУРБО ФОЛК МАНЯЯЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Тоя с Мерседеса е собственика на Кланницата в Каменар :) Ходих да коля едно агне там и той вика: "Майка ви агнета да е...а с Е-класа щъ ви карам.."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Публикувано изображение

 

Я да видим , въртат ли се , не се ли въртата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Публикувано изображение

 

Лека гавра , ама не измислена много добре :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Vui4o mi kato mi donese CIVIC-a mi vika : Gledai toia KIVIK kva e reza4ka ;):robot:;) s4upih se da se hilq ;):huh::unsure::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

БЕЗ КОМЕНТАР

 

 

Публикувано изображение

 

 

:huh::yes::love::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ма й отива на баладата. :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

:D

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

и терикатски номер са сложили баси ... Е3800 :Pяката колежка, яката кола ... и бираджията :(дано колежката кара :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

и терикатски номер са сложили баси ... Е3800 :Pяката колежка, яката кола ... и бираджията :(дано колежката кара  :P  :(

Mай е Е8300,ама ти е простено колега.При такава карабинерка и аз ще си забравя азбуката барабар с аритметиката. :(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

и терикатски номер са сложили баси ... Е3800 :Pяката колежка, яката кола ... и бираджията :Pдано колежката кара  :P  :(

Mай е Е8300,ама ти е простено колега.При такава карабинерка и аз ще си забравя азбуката барабар с аритметиката. :P:P
е аз не знам къде се намирам, само да ми го дадат тва ламбо заедно с ... карабинерката и още една да и прави компания ... и ми гледаи сеира ;)на 2-ра на ниски обороти, пър пър пър пър пър ... :(:P:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

представяте ли си да го кара мадамата не стига 4е е полицаи (а вси4ки сме убедени в техните шофиорски умения за тези които се самняват в думите ми сте вметна само 4е преди 6-7 год. на ломското рпу му бяха да ли 2 ескорта 4исто нови тапазите докато ги докарат от монтана бяха ударили единия 50 км. ........:( ами кото се прибави 4е е жена :P:P:P:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

по-здрав за собствениците на Опели :(:P

Публикувано изображение

 

 

...и коментара на авто търговец

Публикувано изображение

 

 

:(:(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Публикувано изображение

 

:dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

И още един "яростен" фен на марката:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Тоя Кадет го снимах преди около час :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1
:angry: Скайлайна е яка кола не заслужава такова отношение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

А ето го и "Попа с лаптопа":>> Снимка <<Това май беше някаде на Юндола :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...