Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest Lusi
1. Опел Астра 437т.  2. Шкода Октавия 435т.3. Фолксваген Голф 435т.4. Форд Фокус 428т.  5. Рено Меган 426т.  6. Мазда 3 424т.7. Пежо 307 417т.8. Киа Черато 412т.9. Тойота Корола 409т.................И на последното десето място наш'то момче:10. Хонда Сивик 397т.
Стига бе, това даже не е смешно. За Astrata и Peugeot няма да коментирам много остро, но Golf, Renault и Ford... някой си е направил шега, която дори не е смешна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex

ХАХАХА Иво откаде ги изкопа тея снимки бе!! ХАХА тва ми прилича на фарове на мустанг...ХАХА Вече знам ако ще си взимам сивик 5ген че няма да и слагам такива фарове и няма да я боядисвам розова... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Добре...тая тема взе много да ми харесва особенно снимките са....поне ще знаем че има хора на които и Хонда да им дадеш ще намерят начин да я оплескат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Публикувано изображение

Хархархархархархар :lol::(;);):dry:

 

Просто не можах да се стърпя. Това бих си го сложил на десктопа, ако беше по-пространно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest And

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Sozhelqvam, ako vsi4ki tezi snimki offtopic, no mislq che e smeshno :lol:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Victor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Ами тази тема се превърна в нещо като "орезилени Хонди" :dry: .

В такъв случай ще споделя с вас този ужас :( :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Е това сега на какво прилича :lol: (и преносно и буквално)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Ето и едно интересно филмче: Тук :dry:edit: Има цензура, затова трябва да копирате или да напишете ръчно линка, иначе не се отваря :lol:

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

хахастига снимки бе ненормалници ;) ;) гледаите какво пишат в тунинг.бг ;)))))))лелелелекакви са изруди тия момчета направо ме счупват :rolleyes:;)е тука !!"ти карал ли си корса бе ??!?!" ;););) лелеееетия момчета ме отчаяха от живота :D))))))))))))

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Някой да е виждал Москвич 12-так с битурбо и НОС? :rolleyes: Ейго на! ->> ТУК! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Май доказаха, че мъжа не може да забременее, но опитите в някои държави (затвори) продължават :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Ами то 8ми Март мина, ама пък във форума ни всеки ден е "Ден на Хондата", затова вижте този Прелюююд :unsure::(:P :

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Публикувано изображение

 

:unsure::(:P

Ха ха ха. това си го слагам на desk-a веднага! Готино е направено! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Това се казва тунинг. :unsure:

Редактирано от razbiv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

Ами то 8ми Март мина, ама пък във форума ни всеки ден е "Ден на Хондата", затова вижте този Прелюююд :unsure:  :(  :P 

Това гълъбче сигурно се предлага като допълнителна екстра срещу солидно заплащане ;):P Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

А за тва кво ще кажете а?

МУХАХАХАХА!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO
:unsure::(:P Важно е да има а пък кво пише...няма значение п.п:Може да е скрит фен на Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ХАХАХАХА :) OMG!!!тоя е готов за категория "Селски Тунинг" :):D :D :D Всички са нинджиииии :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Без коментар.:ph34r:

Редактирано от razbiv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Знам, знам - няма нищо общо с Хонда. Но просто нямаше как да не споделя с вас тази извадка от "бисери" на дир.бг:

 

Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко.

Излъчено по КАНАЛ 1:

 

"Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Знам, знам - няма нищо общо с Хонда. Но просто нямаше как да не споделя с вас тази извадка от "бисери" на дир.бг:

 

Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко.

Излъчено по КАНАЛ 1:

 

"Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно.

:););):););)

Супер яко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bvo

11 септември следобед!Няма ги вече близнаците, рухнаха след като самолетите се врязаха в тях!Путин звъни по свръх секретния червен телефон на Осама Бин Ладен:- Щирлиц, какво направи бе човек.....:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

ми и аз като една жена пада6та си по ХОНДА....да ви кажа моя колежка как се изцепи като и показах една civic 5 генерация :lol: на пътя..." Е не мога да разбера какво им харесва6 на тея комбита!""" :lol::lol::lol::lol:

Редактирано от BRENDEL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

кажи и че те обзема меланхолията за седаните :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Тоя сивик май има хубава музика :ebanjeee:ТУК!

е това ме размаза :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Ето и една приблизателна схема на разделенито на конските сили в тези прочути немски возила: 1) 120 редови коня на обикновен Golf II GTI 2) Надпис GTI отпред дава минимум още 5 коня, тази отзад дава 15, щото винаги им гледаш задницата... => станаха 140 3) Затъмнени джамове + 10 коня => до тук 150 4) Допълнителни два фара на предната решетка + 15, но тъй като никога не се използват по предназначение ги намалявам на 10 => колко станаха... 160 5) Голям накрайник на ауспуха... тук работата е сериозна... минимум 25 коня => сумарно станах 185 6) Може да е само с накрайник на ауспуха, ма па за сметка на това има огромна лепенка REMUS на задния джам... минимум още 25 => станаха 210.. 7) Надпис 16V сам по себе си добавя още 15 коня => 225 Малък, но забележим (?!?) спойлер на багажника отгоре подобрява несравнимо сцеплението, рязко спада разхода на гориво и прибавя още 25 магарета та да станат общо 250 9) Лет(Н)и джанти, страхотна имитация на O.Z. купени по 40 лева бройката прибавят още 20 (по 5 на джанта) коня за да станaт общо 270 10) Всяка лепенка на фирми за тунинг прибавя по още 10 коня, т.е. тъй като всеки уважаващ себе си голфаджия има минимум 2 (задължително на различни фирми) общия брой на конете стават 290 11) И сега като прибавим и типично голфаджийската поза в колата, а именно: отворен джам, с лявата ръка стиска със сила волана, лъкята му се е показал през прозорец, дясната е на скоростния лост , държи го 3 пъти по силно отколкото волана, главата му е наведена така, че очите му да са на нивото на лакътя за да може да гледа още по-страшно. Цялото това нещо прибавя още 10 коня (заслужава повече, но не всички са стрикни в изпълнението на този точка) и така вече крайните коне на вездесъщите Голфове стават 300. И после Голфаджиите били виновни... не са бе, не са виновни... и вие да се качите на толкова мощна кола, не през олимпийския кортеж ще минете, ами охраната на Буш... и накрая Golf is to play not to drive" Без коментар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Водка с кола , бяло Виктори , Голф 2 и всички селски моми са твои. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Водка с кола , бяло Виктори , Голф 2 и всички селски моми са твои. :o

аз съм сигурен че и без голф-а ше стане, само с ключодържател с великото W на него и пак става ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

"buddi5

 

 

HONDA manqk

 

 

Мнения: 18

Регистрация: 24-March 05

Kapa: honda akort 2.2"

 

Имаше един потребител, който в полето "Кара" беше написал Honda Sivik :o

И това ако не е куриоз :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...