Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest Tino
:o Ei sia kato kaza tva se setih che niakade liatoto ili ... abe taia godina beshe vidiah niakvo BMW,ot teia nai rasprostranenite baraki ;) i otzad imashe lepenka na koiato pisheshe HONDA KILLER :lol: i mene tva strashno mnogo me nakefi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Dam tova BMW e dosta popolqrno .. ot fen kluba na BMW e .. te tam mnogo mu se radvat i samo go hvalqt, sivo e E36 ako nese luja

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ei tova hora sashto e dostoino za predna stranica Публикувано изображение

Samo ne znam dali shte mojete da go vidite :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Edno vreme se nose6e sledniq laf v BG-to :- V zapadna Evropa, pred Bankite e zabraneno da spirat BMW-ta. :lol:I nie hlapetata se kefehme Qko. :o;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

tova i az sam go 4uval .. ama se otnasq za modela bmw 750 .. shtoto ako oberat bankata nemoje da gi hvanat :lol: to togava naistina tova e bila edna ot nai barzite koli

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Публикувано изображение

 

;)

Точно отворих форума да напиша, че току що на връщане от срещата заедно с popa_s_laptopa засякохме на улицата собственика на Колата Хондьо и се запознахме с него и сега гледам, че се е регистрирал във форума. Така че да ни е честит и добре дошъл. :o:lol:;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

Ciganska obiava:Matsobushi PancharevoShtar po Shtar /4x4/Full katerachInzekciaTavanski prozorecFarove kat den imuzika kat na svatba :-)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex
:P;) leleee dokato go 4etoh tova sam se spkal da se hilia tva e tolkova sme6no kolkoto edno momi4e ot edin drug forum(ako iskate 6e vi dam link-prosto kazvate i go imate)tam napravo sam se popikal ne be6e realno!!!Aide!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

За тези които НЕзнаят - на Сръбски език на "нафтова помпа" се казва:

 

БОШ ПОМПА

 

;););)

 

 

Това са типичните наименования на нещо, с името на дадена марка. Например: на всички всъдеходи се казва ДЖИП (от фирмата "JEEP"), на накладките се казва ФЕРОДО (на найси Феродо :P;):P ), на копирните машини - "КСЕРОКС" и т.н. Друг такъв пример: в Тайланд думата "ХОНДА" значи МОТОЦИКЛЕТ ;) Без майтап !

 

Интересно обаче - защо от някога се е започнало да се казва на автобусите "РЕЙС" ?! Вероятно защото някога това е бил най-бързия превоз на 4 колела - затова ;) И някой от някъде е чул че Англичаните говорят за някакъв "РЕЙС" (RACE) - демек за нещо бързо и восокоскоростно ;) То в такъв случай да са взели да наричат шофиорите на автобусите "РЕЙСЪРИ" :P;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:P Abe tva s ferodo,kseroksa,jeep-a i v bg se izpolzva i to dosta uporito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

hmm izglejda tuka ima plagiati zna4i....za6toto sym wijdal w Varna kola s nadpis "BMW killer", e az na nego powe4e se nakefih :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

tozi natpis BMW killer sum go vijdal na slivenska astra.pulen maitap :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

lele,dnes edin w benzinostancia shell me zakopa.ebati tapaka.a mai e uprawitel tam.otiwam da tarsia dobawka za zapushwane na cilindrow blok shtoto radiatora mi e tolkowa zle i reshih s towa da probwam kato posledna miarka predi nowia radiator.wlizam i poneje tarsia neshto po raftowete ,picha idwa da mi pomogne uj.ama toi oshte po-ne razbira ;) pita kakwo mi triabwa i az mu otwrashtam:dobawka za zapushwane na dupka w BLOKA.toi me gleda tapo s golemite si kolkoto gramofonni plochi ochi i pita:MA ZA KOI BLOK,ZA JILISHTNIA BLOK LI?ebasi maikata ;) kwo sa tia be?uprawitel na benzinostancia?toia triabwa da mu dawat samo kolelo da uprawliawa pi towa negowoto.ebasi rabotata.nikoga niama da se oprawim,da znaete :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

lele,dnes edin w benzinostancia shell me zakopa.ebati tapaka.a mai e uprawitel tam.otiwam da tarsia dobawka za zapushwane na cilindrow blok shtoto radiatora mi e tolkowa zle i reshih s towa da probwam kato posledna miarka predi nowia radiator.wlizam i poneje tarsia neshto po raftowete ,picha idwa da mi pomogne uj.ama toi oshte po-ne razbira ;) pita kakwo mi triabwa i az mu otwrashtam:

dobawka za zapushwane na dupka w BLOKA.toi me gleda tapo s golemite si kolkoto gramofonni plochi ochi i pita:MA ZA KOI BLOK,ZA JILISHTNIA BLOK LI?

ebasi maikata ;) kwo sa tia be?uprawitel na benzinostancia?toia triabwa da mu dawat samo kolelo da uprawliawa pi towa negowoto.ebasi rabotata.nikoga niama da se oprawim,da znaete :P

;););)

 

Ето ти още един разговор в магазин за GSM аксесоари и т.н., в тоя случай излагането идва от страна на клиента ;) :

 

Продавач

Клиент

 

П: Добър ден.

К: Добър ден.

П: Какво ще обичате ?

К: Продавате ли СИНИ карти ?! ;););););):P

 

Мааааалко се е пообъркал човека - пък и важното че се разбра какво искаше ;) Дали са СИНИ :P или СИМ карти - все тая ;) Все са карти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

ADH-Honda - пич не е само в Тайланд.Пращам мой човек да ми търси селенови втулки за горен ляв носач в Монтана, където има уж фирмен магазин на Хонда - Продавачът казва - каква селенова втулка искаш за Прелюд бе - това е мотор - амамууууу... е да имам ли доверие на някой магазинер??Без да съм взел мостра за търсения чарк???? ;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мухахахаххаа...Направо къртат мивки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Тц тц тц ;) Ето един пресен (още пари) бисер от днес ;) Значи казвам ви - това ВРАЧАНИНА е най-тъпото парче което може да се е пръквало някога ;);):P (Айде ся не се засягайте скъпи ми съселяни...ОПС - съграждани;)).

 

Та отиваме днес ние с KICHO да оглеждаме едни джанти (които по-късно купихме ;) ) и оня продавача ни обяснява: "...тия джанти са свалени от един друг Сивик - от ония ЖАБЕТАТА, нали се сещаш..." ;););)

 

Та такива ми ти работи ;) Кой знае пък - на Dodje VIPER как ще му викат на галено - ЗМИОРКАТА, ГЪСЕНИЦАТА... ;):P

 

Абе... с две думи - НЕМАМ ДУМИ. Простотията НЕМА граници :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ви казвам простотията е болес , която варви по хората! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Vchera bashtata na moita priatelka me drapna do Ombre i ostavihme kolata, kata sa se pribrali moita priatelka i maikai da si govorili i moita kazva na miakasi da mu se nevidi i kolata kak moja da se schupi a toi i beshe slojil tolkova dobavki, a maikata kazala, toi nali si gi mahna sega da ne mu gi okradat noshteskanapravo pochinah kato go chuh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest R1cerBoy

Ето още бисери на колегите от форд клуба ...

 

Карбураторен OHC

 

а сега ми кажете хора как може Горно Разположен вал да е карбураторен !!?!?!?!?! хахаахахах :););)

:rolleyes:

http://ford-sierra-club.hit.bg/motor.html ето който иска да се увери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Това е по-скоро за колегите от фенклуба на Субару (ако има), но е доста силно:

post-9-1076930640_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Тя тая е обаркала педалите,като един приятел дето ще зима сега книжка и се качва и ми вика , ''..Абе кой педал за кво беше уе??'',а иска да ме каса на картинг,Не че сам много добър , ама..... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EAGLE

Aide i az da kaja ne6to.Znaete li kakva e prilikata mejdu jenata i kolata?-I dvete stavat trudnopodvijni sled spukana guma :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Без коментар.

:rolleyes: Ostavashe i da imash komentar :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo
Отговорено (Редактирано)

Хаха, тая интегра е мойта кола. Верно купето е в лошо състояние - таман бех търгнал да и правя нови прагове, ама си взех нова. Иначе двигателя е в добро състояние. Между другото, продавам я за 1200лв. Ако има заинтересовани пишете на madasha@abv.bgP.S. Ima i gazova uredba.

Редактирано от hondyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Не знам дали това може да се класифицира като бисер, но ми попадна днес в нета и реших, че става за тука. :D

 

Публикувано изображение

THIS RULEZZZZZZZZZZZZZ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Преди 2-3 години отивам в Бояна в една репетиционна. Тя се намираше в една спретната къщурка точно до гаража на собствениците. Влизаме ние да свириме и като тръгваме да си ходим виждаме в двора един супер наточен черен Мерцедес 190. Ама казвам ви с емблемите, спойлерите, джантите - просто свети. Заобикаляме го ние и точно преди да излезем аз се обръщам да видя как изглежда отзад и виждам една емблема на LADA. Направо целия надпис. Просто щянме да умрем от смях.

Редактирано от Martinez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Наш'те момчета преминали през Израел...

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз веднъж както си карах и ме изпревари едно бмв 7цаи отзад какво мислите пишеше? АЛЕКО :D имам го и снимано ама е малко размазано трябва да потурсся снимката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Стоя си аз в рейса ( мразя да пътувам с рейсове ) и слушам някви момчета си говорят за коли и единия пита :- Абе кво е тва уе?- Кво бе?- Ми ей тая...дж , и , и , п....как се чете тва?- Ми....джип- Аааа , ми ква марка е тоя джип ;);):););) :PEй сега се сетих за още нещо.Сутринта е , закъснявам и ай на такси.Марката на таксите форд ескорт(не от най-старите) и човека си тръгва,не обръщам голямо внимание на шофирането,ама на 2-рото загасване на колата зех да се интересувам.Гледам го,1-1000 оборота;2-500;3-500;4-250 и айде на пета с 40-30 км , направо ми стана смешно,ясно марзи го да сменя скоростите,ама тва е.....И след това гледам го спира,на скорост без съединител и ми вика:-Е*аси колата,кво и става ( :D:P;) )

Редактирано от Naughty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Горещо препоръчвам на всички да погледнат темата в абв.бг, особено последните 4-5 мнения (сега са последни)http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Bo...=collapsed&sb=5От мнението на ГжмъЦ и "Да Довършим" на Владислав, надолу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе бо по-голям бисер от Уйзърд няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Абе бо по-голям бисер от Уйзърд няма!

Хе хе хе ;) Предлагам, тази тема да бъде в НЕГОВА ЧЕСТ :P;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ей тоя дали ще се навие да прибере в колата си един гърдероб дето ми е излишен :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
:D:D:D:D;);):D:D:D имам една стара излишна холна гарнитура - да му я дам ???? А да и в мазето 2 кашона детски играчки ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...