Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest iSpider

Внимание към всички шофьори!Случи ми се миналата седмица на оживена улица в центъра на града. Спрях наедин светофар и до мен се приближиха две красиви девойки на около 20 години.Питаха ме за една улица. Едната се наведе към прозореца ми и беше невъзможнода не видя огромното й деколте. След това ме помолиха да ги закарам довъпросния адрес. Съгласих се и те се качиха отзад. Тръгвайки, погледнах вогледалото за задно виждане и какво да видя... те започнаха да се събличат ида се опипват, целуват... После едната внезапно започна да ми прави свирка.Другата ми измъкна портфейла.Измамиха ме в сряда, четвъртък и петък. В събота и неделя не ги намерих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

... Спрях наедин светофар и ...

Казвай бързо къде е тоя светофар : :dry::D АМА НА ЛИЧНИ ЕЙ:tooth::boo::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Измамиха ме в сряда, четвъртък и петък. В събота и неделя не ги намерих.

дай боже всекиму :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Първо - сори че създавам все нови постове, но не ми дава "редактирай" след известен интервал от време.Шопски зодиак KОЗИРОГ Oнo кoзитe ги изтpeбвaмe цeлoгoдишнo и цeлoкупнo, тa тaя зoдия и викaмe "нaпpaви cи caм". Poгa имa - кoзи нeмa. Poгa имaт и нeкoй, дeкa oдaт у кoмaндиpoвкa. BОДОЛЕЙ Kpъчмapcкa зoдия. Ocтaнaлa e oт винoлeй. PИБА Taя зoдия вeкe и викaмe мepлузa. OВЕН Oтpeдeнa зoдия зa вoдaч. Oн Гeлe ce миcли зa тaкoв, aмa cи e чиcт oвeн. TЕЛЕЦ Живoтинcкa зoдия. Cлужи зa oбpъщeниe - "тeлe". У пo-дeликaтни cлучaи ce изпoлзвa "вoл". БЛИЗНАЦИ Poдeнитe у тaя зoдия ceкa paбoтa я въpшaт пo двa пъти, aмa фaйдa пaк нeмa. Koги ca тpимa нe oкaт им близнaци, a тpимaтa глупaци. PАК И тия ca гoлeмa зoдия. Koги cитe oдaт нaпpeд, oни oдaт нaзaд. ЛЪВ Гoлeм дзвep у дoмa, дeкa нe мoe дa ce тpae. У чуждoзeмcкo му викaт: "Aй лъв ю". ДЕВА E тe тaя тpeбe мнoгo дa я тpaжим, oти зoдиятa e кът. BЕЗНИ Tъpгoвcкa зoдия. Mepи ти ъкълo, пa ти кpoи кaпa. Чe я paзбepeш кoги ти дaдe cмeткaтa. CКОРПИОН Любoпитнa зoдия - aпe! CTPEЛEЦ Пpeдимнo aвджийcкa зoдия. Koги ce cлучи мъж - цeли ce у ceкaкoв дивeч.Koги ce cлучи aвджийкa - cумa ти epгeни и виcят нa кoлянo, a oнa вeкe cтpeля cлeдиющия c oчи.хаха вижте и това:http://moto.zonebg.com/forum/index.php/topic,11923.0.html

Редактирано от iSpider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv

Публикувано изображение

 

 

Открийте разликата. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Пътувам в автобуса и трябва да подам билета на човека пред мен да гоперфорира, но как да се обърна към него на Ти или на Вие?Така следващата спирка е последна и е в нашия микрорайон. Човека е с цветя,значи отива при жена. Букета е много красив значи жената е красива. В нашиямикрорайон има само две красиви жени, жена ми и любовницата ми. Прилюбовницата ми отивам аз, значи той отива при жена ми. А тя има двамалюбовници Пешо и Иван, обаче Пешо е в командировка. И аз казвам на човека:- Иване ще ми продупчиш ли билета ?а той ...- Ти пък откъде знаеш как се казвам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Това е писмено детско съчинение, което се съхранява в Педагогическия музей вПариж. Темата му е да се опише птица или бозайник.“Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем епо-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа сдруго животно, което си избирам – кравата.Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В заднатастрана има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за дане падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това,защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долнатастрана е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят,идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал,но то тече с още по-голямо изобилие.Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова,което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна,мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката йстигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш даги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист.”

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Двама пияници си говорят. Единия пита:-Ти мене уважаваш ли ме?А другия отговаря:-Гордея се с тебе;)----Говорят си две кокошки.- Моите яйца са най-големите. На пазара вървят по 26 стотинки.- Е моите не са чак толкоз големи. Вървят по 20.- Е да ама моите са най-големите!- Да бе... сега за 6 стотинки ще си сцепвам задника...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

още шофери, само че сега с Хюндаи (в един момент има полезен начин за смяна на гума без да ви забави това :D )http://soapbox.msn.com/video.aspx?vid=78f2...c7-6e7e401206adАбе някой не е ли виждал подобно с Хонди?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

аз се сещам за едни сентенцииFORD,кон и циганин зимата не работят и умират отведнъж.FORD-а е измислен за да има по-скапана кола от OPELOPEL са изобретили ръждатаа за CITROEN казват че когато собственика спре на бензиностанция,казва "масло догоре,а бензинджията му вика, да проверя ли нивото на бензина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

халогените мисля ,че са от WRC версията на Алеко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

По повод голфа горе - има в Габрово и един учебен натокан (ако не е този де), ако някой може - да го щракне че на мен все ми избягва от кадъра (мноу бърз) :D А това не помня дали е минавало (да ме извините ако сте го чели :D ):Как се произвежда ГАЗ Историята се разказва независимо, както в Русия, така и у нас, та имасериозна вероятност да се е случила наистина: Момчета от Пловдивско купуват нов руски лекотоварен автомобил "ГАЗель",за да развозват домати и краставици от оранжерията си. Добре ама още презпървите няколко дни експлоатация установяват, че нещо в каросерията чука -метал върху метал. Неколкократно изпразват всичко отзад, включително севадят резервни гуми инструменти, проверява се за нещо забравено по ъглите ипод черджетата - НИЩО - щом автомобилът потегли и се друсне някъде,почукването започва! Накрая един ден им писва, намират няколко часа свободно време, тихаполянка и един чифт медицински слушалки и докато двама от тях леко разклащатна ръка "Газелата", то третия лази със слушалките по пода на товарнотоотделение, за да локализира почукването. След 30-40 минути местоположениетона източника на звука е определено с точност до около 15 сантиметра и сеоказва ВЪТРЕ в централната, поддържаща каросерията греда (забл.: тая гредапредставлява профил с приблизително квадратно сечение, образуват отзаварката на два други П-образни профила, със страна около 15см). Маркиратмястото, връщат се в гаража, вадят ъглошлайф и изрязват едно парче отгредата, колкото да надзърнат вътре. Когато парчето пада, точно насреща му се оказва една гайка - М24 -закрепена на края на къса (към 10-12см) верижка, а другия край на верижкатапък е прикапан с лека заварка, къде средата на горната стена на съставнатагреда. На верижката виси и пластмасов маркер, от тия, дето се слагат поел-инсталациите и се надписват с неизмиваем туш. На този също има надпис. Прочитат го: "Молодец! Нашел!" ("Юнак! Откри я!")

Редактирано от iSpider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Преди 3 години в Балчик ми изгоря бобината и отиваме във Варна да търсим по моргите.Караме зад една кола. Кара я една руса мацка. А отзад, на капака надпис:"Внимание, колата е почти без шофьор!"Паднахме да се хилим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Публикувано изображение

 

f***in' small car :D

 

 

--------------------------------------------

 

 

ето го Илийката, който от малък има сериозен проблем с алкохола :D :

 

Т У К

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Сега слушах по Ретро радио една анкета за: "Колко и по какъв повод ползваме клаксон в София".Един пич ме накефи с отговора:Знаете ли какво е определението за нано секунда?Това е интервала от време между светването на зелената светлина на свтофара и клаксона на люлинския голфаджия зад теб. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

малко голф тунинг - VRX :):P

 

Публикувано изображение

хахаха колеги, тази голфара, съвсем случайно е от моят град, хаааааааахахаха собственост е на един пазач в банка/бобигард/(бодигард)/, има и един същия,голф само че син, той пък е VW GSI и е собственност на полицай, нема казвам имена нее коректно все пак хахахаха яко:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Сега слушах по Ретро радио една анкета за: "Колко и по какъв повод ползваме клаксон в София".Един пич ме накефи с отговора:Знаете ли какво е определението за нано секунда?Това е интервала от време между светването на зелената светлина на свтофара и клаксона на люлинския голфаджия зад теб. ;);)

Отдавна не съм се хилил толкова просташки :blush1:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Колко бях щастлив! Срещах се с нея цяла година и накрая решихме да се оженим. Родителите ни помагаха по всякакъв начин, приятелите ни поддържаха. А приятелката ми? Тя беше просто приказна!Единственото нещо, което ме смущаваше беше по-малката и сестра. Тя беше на 20 години и носеше мини полички и тесни блузки с големи дeколтета. Тя винаги се навеждаше когато беше близо до мен и ми демонстрираше бельото си. Сигурен съм, че това не беше случайно, понеже впоследствие не съм я виждал да го прави пред никого.В едни прекрасен ден сестра и ми се обади и ме помоли да отида да погледна сватбените покани. Когато отидох, тя беше сама. Каза ми, че скоро ще се женя, но тя има чувства и желания към мен, които не може да преодолее.Тя каза, че иска да прави любов с мен само веднъж преди да се оженя. Бях много изненадан и не знаех какво да отговоря.Тя ми каза: "Аз се качвам горе, а ти ако искаш просто се качи при мен и да правим секс". Бях шокиран. Бях застинал в учудване, докато тя се качваше по стълбите. Когато се качи, тя си свали бикините и ми ги хвърли. Постоях известно време, после се обърнах и се отправих право към входната врата.Отворих вратата, излязох от къщата и тръгнах към колата си. Моя бъдещ тъст стоеше на улицата със сълзи в очите, прегърна ме и ми каза: "Много се радваме, че ти премина през нашия малък тест. Сега знаем със сигурност, че няма по-подходящ мъж за дъщеря ни! Добре дошъл в нашето семейство!"Поуката от разказа: Винаги си оставяй презервативите в колата... ... ;);):blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Сега слушах по Ретро радио една анкета за: "Колко и по какъв повод ползваме клаксон в София".Един пич ме накефи с отговора:Знаете ли какво е определението за нано секунда?Това е интервала от време между светването на зелената светлина на свтофара и клаксона на люлинския голфаджия зад теб. ;);)

Отдавна не съм се хилил толкова просташки ;):lol:
Оригиналът на тази фраза всъщност е от Пътеводителя на галактическия стопаджия, но нищо. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...