Jump to content
Vaskata Vass

уплътнение за предно стъкло

Recommended Posts

Колеги,Трябва да си сложа ново /втора ръка/ уплътнение на предното стъкло.Някой може ли да ми помогне с инфо къде и кой може да направи това в София.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Трябва да си сложа ново /втора ръка/ уплътнение на предното стъкло.Някой може ли да ми помогне с инфо къде и кой може да направи това в София.Благодаря предварително.

Колега и аз имам същият проблем като теб. Нека някой от форума да взема проблема при сърце и да каже къде да си го оправим, че като вдигна над 100 км/ч и ми се спукват тъпанчетата от шума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Up , че и на мен ми е интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за външното уплътнение на прозореца - около 10 лева струва (за Ауди А4 - предполагам че няма особена разлика) в Кобрата срещу кино Арена :) Ако става въпрос за нещо друго..не знам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за външното уплътнение на прозореца - около 10 лева струва (за Ауди А4 - предполагам че няма особена разлика) в Кобрата срещу кино Арена :) Ако става въпрос за нещо друго..не знам :)

Здравейте колеги, реши ли се проблема че и моето уплътнение запъва стъклото и големи ветрове се чуват като се кара?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой даде и идея за Прелюд 4-ка, ще бъде прекрасно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...