Jump to content
aλexandro

Вежди за Прелюд

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Хора, кажете от къде мога да си купя задни вежди за Прелюда!? Оказа се че на няколко места питах и нямат. Предложения някакви? Или пък ако някой е пригодил от друг автомобил нека каже от какво за да мислим какво да правим! Колата е '94 набор

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей!

 

Имаш сериозен проблем, с който и аз ще се сблъскам до месец-два. Та, на въпроса - вежди за Прелюд НЯМА. :rolleyes: Колегата Koev (с белия Прелюд - мисля, че беше от Ямбол, но не съм сигурен) беше писал в темата си, че е пригодил от Форд Ескорт. Свържи се снего и го питай от кой модел. Иначе би трябвало да могат и други да се нагодят. Ако не - остава варианта да се направят на ръка от подходяща ламарина, но това не е работа за всеки.

 

Ако измислиш нещо пиши, че на всеки собственик на 4г. ще е интересно и полезно.

 

P.S.: ETO - намерих го. Оказа се от Плевен.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, колега, както вече си разбрал въпроса с ламарините на Прелюда е страшен проблем... Моделът, от който пригодих на моята кола е Форд Ескорт '96... 32.00лв. ми взеха за комплекта.. Само имай предвид, че ще ти трбват предните вежди от Ескорта, защото задните ще ти дойдат много късички. Нали знаеш, че е по-добре да отрежеш малко отколкото да добавяш и да "понаждаш", както се казва... Хайде със здраве и успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, ще кажа на моя master за този вариант и ще търсим вежди. Може да се окаже и проблем обаче, защото моите веждии двете имат ръжда ето тук:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май всички с прелюди 4 ген сме на един и същи хал, що се отнася до вежди.Мерси на колегите за полезната информация, че и аз ще я вкарвам моята в бокса за козметика :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спомних си, че преди време четох нещо по въпроса и с едно "вежди прелюд голф" го изрових в Гугъла: Съвет за ръжда, и по-точно:

 

За мой срам се оказа, че вежди от Голф ми пасват идеално на Прелюда и ще се използват такива!

Та и тези имайте предвид. :shy:

В тази тема конкретно става въпрос за един черен Прелюд 4-та генерация, дето го продаваше Омбре едно време.

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваш в сервиза на симеоновско шосе и ти слагат нови и ги китосват и ги боядисват и то перфектно.Аз прди месец ги смених моите там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

отиваш в сервиза на симеоновско шосе и ти слагат нови и ги китосват и ги боядисват и то перфектно.Аз прди месец ги смених моите там

Колата ще се боядисва цялата, така че това не е оферта. Говорихме с моя майстор и той каза че може би и от калибра да станат, а за Голфовите каза че едва ли ще станат защото техните кланици на веждите са издути по различен начин.

Аз не знам какво точно има предвид,

 

 

 Публикувано изображение

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам дали става въпрос за 3-ка или за 2-ка. Ако искаш, звънни на Коце (lampard ot Audi форума тел. 0888713083) и го питай, той е правил "интервенцията". Или може да пратиш едно лично на колегата от Mazda форума и да питаш него. Сетих се за неговата тема, защото ми направи впечатление тогава и съм го запомнил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...