Jump to content
Guest roadracer

Спортен ауспух Tiger

Recommended Posts

Guest Demon

Гърнето е добро, но тяга от него не очаквай, ще ти трябват колектори и цяла генерация за тяга :)

Иначе е супер гърнето и предполагам този накрайник ще седи много добре на някоя задна броня на Хонда :)

 

п.п. Аз съм с Triger, но другия модел с карбоновата обшивка, много е добро и това е вечно гърне, ето как седи озад:

Публикувано изображение

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Ти си си манияк!!! Аз съм ти го казал! Гърнето не е лошо ма мисля че това на Демона е страхотното и правилния избор! А ако си решил колата да ги гърми озодзаде :):) изцяла резонансна генерация и .....РЯЗ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Абе аз кой знае каква тяга от 75к.с. не мога а изкарам ...ама поне малко да сменим звука ,че в момента никъв го няма :cool: ...а пък и визията се променя към по-добро...чудя се само дали няма да бучи в купето на дълъг път :D ,все пак не е приятно да ти се надува главата !!!Мерси за мнението...колеги !!!/Демоне/ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Тва гърне е пълна глупост за тея пари...За толкова ще ти поръчам истинска изродия... ама ти си знаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Хъммммм заинтересуватсъм ! Моля да поясниш повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Тва гърне е пълна глупост за тея пари...

За толкова ще ти поръчам истинска изродия... ама ти си знаеш

<{POST_SNAPBACK}>

Ми аз затова пуснах темата,точно за да събера мнения от вас,..така че приемам всякакви предложения.....марка/цена.... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

И мен ме интересуват подобни ауспуси от неръждавейка ама нещо по-обикновено и по-евтино и задължително - проходно, а дали ще е от БГ или от другата страна на земята, не ме притеснява, само да е на читава цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

ми примерно нещо такова...

за сумата от около 220-230лв :cool:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

ми примерно нещо такова...

за сумата от около 220-230лв :cool:

 

Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Тея бичмета изглеждат доста good,кой е бакалина ??! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Нещо не те разбрах баш... иначе ако има желание... а и да няма аз ще си поръчам точно такова... и ще поръчам и още едно... кой ще го вземе е друга работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

аз съм навит, но да ти кажа честно бих се отказал от шаренийките ако и цената падне лекичко..... просто не съм фен на тези работи... просто искам входът да е около 60мм, да е проходно и да е неръждавейка..... това е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

тва бате е карбон... олекотява най-ве4е... и да... ще падне :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

тва бате е карбон... олекотява най-ве4е... и да... ще падне :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

Имах предвид кой е продавача :D

И нещо като каталог ако има...

Редактирано от roadracer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

аз ги продавам.. има и други модели но не мога да се ангажирам с цена засега

 

1. цена: 180лв

 

inlet=2.5"

outlet=4"

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

нещо не зацепих... каква е тази снимка горе в ляво????? това изхода ли е или входа, щото ако е изхода, изглежда гадно, ако е входа по-бива.....п.с. абе това май е мойто бе, от другата страна няма ли щамповано мойто име?неръждавейка е нали? Май, май ще ме пишеш зе едно такова, че мойто се е раздрунчало.... хем ще тествам неръждавейката през зимата и солта по улиците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

това е изхода СЪС заглушителя...за извънградско нали се сещаш

 

 

 

от теб пък не очаквам такива въпроси... но ще ти викна едно кафе ей сега...

без заглушител си е една голема дупка :)))

 

друг: 200лв някъде

 

Публикувано изображение

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Абе аз съм електрончик бе ей!!! отде да знам че си има заглушител отделно и мога да си гъзарея със и без него....Значи вече знам че това със сигърност е моя :) оттук нататък си ти....аре бе, още ли не си ми го дал? ужас.... ебаси човека :) сериозно. този е МОЙ. За парички обаче този път ще ми е по-трудно да ти ги дам веднага, но до седмица ще ги имаш, така че поръчвай.... баси, аре давай си ми стрът-баровете бе ей..... да не идват от другата страна?!?!?! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Брой ме и мен нататък!!! Със сигурност ще ти досадя накой ден ама да си сбера мотора първо че е в насипно състояние!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

ми примерно нещо такова...

за сумата от около 220-230лв :)

 

Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Ае леко да е карбон това,а ?

В Турция щях да си взема такова по миналата седмица за 75$ --- същото!!!

облепен е с фолио

 

И то за 1 килограм да слагаш карбон........ заслужава ли си!!! Преди да се качиш в колата отиди се напъни в тоалета и все едно си с карбонов ауспух :)

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

ми може и да си прав... то доверие не може да се има докато не го видя...но е написано че е истински...

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Харесах си хубаво задно марково, но като ми казаха цената се оцъклих като манастирски котак ------ 285 евро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

е не е толкова... но е много... наистина марково... знам че са мн скъпи...абе като доде ще покажа... но няма да е тоя месец...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Tiger е скъп избор наистина, но там се плащат не само качеството, но и марката. Гърнетата са им много добри и моето е наистина с карбонова обшивка, а не е имитация. Относно карбона, не се слага в случая, за да е по-леко, а по-скоро за топлоизолация и красота. Защото под карбона си има метал. гърнето е адски леко и така е измислено от производителя, няма абсолютно никъде заварка, а е като излято изцяло. Заради качеството и марката цената му е висока.На Surreal са хубави гърнетата, може да не са от този клас, но вършат същата работа. Единственото, което е хубаво да се провери, дали не са неръждаеми само от вън или са изцяло неръждаеми? Другото което не е маловажно за Емо са килограмите, но като сложиш и цената на двете гърнета на везната ще се преглътне някой килограм повече :) На вид са супер, ако са качествени, аз бих си взел от тях също ако нямах :)

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

мдам както го каза Демона... за цена качество.. тея не са с някаква супер марка... затова цената е така... може да ви предложа и изродии маркови... нотам става дебело...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Харесах си хубаво задно марково, но като ми казаха цената се оцъклих като манастирски котак ------ 285 евро

<{POST_SNAPBACK}>

Ти ма разби вее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

surr3a1 Аз съм с такова на последната снимка, със заглушителя. Марката му е Реактив ... мисля е читава ;) не съм в час с тия работи много, но съм доволен. Взех го от тук и беше около 250 лв със монтажа ;) Въпреки че генерация все още не съм сменял звука е зверски ;) алармите са мои, добре че в случая си има и заглушител, защото особенно на дълъг път след 110-120 км си тябват тапички за ушите :rolleyes: Но за градски условия е мания ... особенно по обедно време като минеш по Раковска :punk: Ефект от такова гърне без по голяма генерация и колектори обаче има само звуков :cool: Иначе ако някой се интересува взех мойто от Любо на Симеоновско шосе. :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Със такъв син край ли ти е? Май не бе6е доколкото си спомням?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Т'ва до БГ излиза златно... не е проблема да го намериш, а да го докараш до БГ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...