Jump to content
madmaxxxx

Нова хондичка :d

Recommended Posts

:D:D:D та взех една хонда някой може ли да ми препоръча място в Пловдив да отида на стенд ама сносен дето се вика :) икъде мога си намера и гуми 185/едикво си 14"-ки ама и неква хондовска лята джанта тряа изпраам че е малко квадратна лично от жена съм я зимал, така че не е лъжа измама за тва с жените.... всичко което можем си представим му е**ла мамата :P:huh::P но съм зле с парата и едно по едно ше ги правя некви съвети???? :huh::P А да тряаа кажа най-сетна машинЛЕТО какво е нали 1.5 май 90 коня се води D15Z1 Vei незнам кво е "пълна инжекция" :cool: ли е моно ли е пише V-tec на двигателя доста запазен ми изглежда води се 95- година вкарана е в БГ 2004-та ... бива за тва вървене по някога ме учудва колко харчи.......Плашат ме с цени на части ама...... аз не се плаша, че прехвърлих на хонда от форд фокус 99-та дизел та съм сменял едно време нафтова помпа в мото пфое за 3000 и блок на двигатела за толкова и още малко :huh::huh: и кво ли не още за еб :P ти сумите...сега обаче немам същия доход та се надявам дам и спести някои разходи машинката лоша :huh: тряа гуми да и купя и да мина стенд дам и кажат аджеба за кво стаа на въпрос прецакал ли съм се за 3000 или НЕ дано не.......километража опоказва 200 хиляди и нещо май 207 хиляди беше... както и да е...жената вика че нищо не и е барала та тва ме плаши ма пък тя рядко се вижда с мъжа си който също я карал и дъщеря и та така само тва с гумите и стенда знам от тук помагайте.... мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми добре поне четат хората ако някой и пише нещо ше е ощИ по яко хаахахха

Редактирано от madmaxxxx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D та взех една хонда някой може ли да ми препоръча място в Пловдив да отида на стенд ама сносен дето се вика :) икъде мога си намера и гуми 185/едикво си 14"-ки ама и неква хондовска лята джанта тряа изпраам че е малко квадратна лично от жена съм я зимал, така че не е лъжа измама за тва с жените.... всичко което можем си представим му е**ла мамата :P:huh::P но съм зле с парата и едно по едно ше ги правя некви съвети???? :huh::P А да тряаа кажа най-сетна машинЛЕТО какво е нали 1.5 май 90 коня се води D15Z1 Vei незнам кво е "пълна инжекция" :cool: ли е моно ли е пише V-tec на двигателя доста запазен ми изглежда води се 95- година вкарана е в БГ 2004-та ... бива за тва вървене по някога ме учудва колко харчи.......Плашат ме с цени на части ама...... аз не се плаша, че прехвърлих на хонда от форд фокус 99-та дизел та съм сменял едно време нафтова помпа в мото пфое за 3000 и блок на двигатела за толкова и още малко :huh::huh: и кво ли не още за еб :P ти сумите...сега обаче немам същия доход та се надявам дам и спести някои разходи машинката лоша :huh: тряа гуми да и купя и да мина стенд дам и кажат аджеба за кво стаа на въпрос прецакал ли съм се за 3000 или НЕ дано не.......километража опоказва 200 хиляди и нещо май 207 хиляди беше... както и да е...жената вика че нищо не и е барала та тва ме плаши ма пък тя рядко се вижда с мъжа си който също я карал и дъщеря и та така само тва с гумите и стенда знам от тук помагайте.... мерси

намери ли джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:P та взех една хонда някой може ли да ми препоръча място в Пловдив да отида на стенд ама сносен дето се вика :) икъде мога си намера и гуми 185/едикво си 14"-ки ама и неква хондовска лята джанта тряа изпраам че е малко квадратна лично от жена съм я зимал, така че не е лъжа измама за тва с жените.... всичко което можем си представим му е**ла мамата :P:huh::P но съм зле с парата и едно по едно ше ги правя некви съвети???? :huh::P А да тряаа кажа най-сетна машинЛЕТО какво е нали 1.5 май 90 коня се води D15Z1 Vei незнам кво е "пълна инжекция" :cool: ли е моно ли е пише V-tec на двигателя доста запазен ми изглежда води се 95- година вкарана е в БГ 2004-та ... бива за тва вървене по някога ме учудва колко харчи.......Плашат ме с цени на части ама...... аз не се плаша, че прехвърлих на хонда от форд фокус 99-та дизел та съм сменял едно време нафтова помпа в мото пфое за 3000 и блок на двигатела за толкова и още малко :huh::huh: и кво ли не още за еб :P ти сумите...сега обаче немам същия доход та се надявам дам и спести някои разходи машинката лоша :huh: тряа гуми да и купя и да мина стенд дам и кажат аджеба за кво стаа на въпрос прецакал ли съм се за 3000 или НЕ дано не.......километража опоказва 200 хиляди и нещо май 207 хиляди беше... както и да е...жената вика че нищо не и е барала та тва ме плаши ма пък тя рядко се вижда с мъжа си който също я карал и дъщеря и та така само тва с гумите и стенда знам от тук помагайте.... мерси

намери ли джанти
ми мен джантите ме кефят дет ги има малко са олюпени ама стават кефат ме.. гуми ми тряаат ама да не са над 100 кинта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си оправи малко правописа, ти какво очакваш от хората: първо да се мъчат да разберат за какво става на въпрос и после да ти помагат? Иначе добре дошъл в клуба. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, въпреки трудностите по разчитането на поста ти и особено негативното отношение към жените с хонди (което лекичко ме издразни да си призная), ще ти кажа първо "добре дошъл" и второ в подфорумната част отнасяща се до съвети за сервизи съм дала препоръки за някои (и не само аз, разбира се), в който се грижат за моята, ако смяташ, че можеш да се довериш на мнението на една жена - отиди и пробвай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, въпреки трудностите по разчитането на поста ти и особено негативното отношение към жените с хонди (което лекичко ме издразни да си призная), ще ти кажа първо "добре дошъл" и второ в подфорумната част отнасяща се до съвети за сервизи съм дала препоръки за някои (и не само аз, разбира се), в който се грижат за моята, ако смяташ, че можеш да се довериш на мнението на една жена - отиди и пробвай...

Колежке не се обиждай... Доста лошо са ме издухвали жени на планински път за да знам че сте шофьорки....За тази жена обаче само ще поясня че когато ме возеше на автомобила ми го хвалеше че е 1.6 110 коня и гордо ми заявяваше на паважа : "И пета скорсост ИМА :huh:" няма да коментирам повече...за пръв път ползвам форум извинете ако не ви е четливо, че съм свикнал да си пиша както искам от скайп.... И не разбрах къде е този списък със сервизите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Също да питам занапред какви модификации ще препоръчате ако искам да й дигна конете от 90 до 105-110 например.....че в пловдив чух бая мнения и все противоречащи си....?

Редактирано от madmaxxxx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като нещо не мога да се справя с даването на директен линк ти го описвам: Hondabg.com Форуми > Обяви и пазар > Сервизи и магазини Темата е: "Читави сервизи в Пловдив и Стара Загора"(на втората страница)П.С С най-добри и приятелски чувства те съветвам: Прочети раздела "Правила", "Технически въпроси"(там има повече отговори отколкото най-вероятно някога биха ти потрябвали),"Спорт и тунинг" както и темата за новодошлите преди да задаваш въпроси, за да си спестиш предупреждения и по-рязко отношение. С две думи поразрови се из форума и ще намериш над 95%(да не кажа 100%) от това, за което питаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега. Както каза pemy, във форума има 100% информация по всеки въпрос ,който може да ти дойде на акъла, хубаво е да се разровиш добре в техническия раздел и ще намериш мнооооого полезно инфо. Също влез и в раздел "Срещи и Мероприятия" , там има тема за седмични срещи в Пловдив, ако си навит можеш да дойдеш в сряда на среща и можеш там да питаш всичко и който с каквото може ще помага ;)Личен съвет - прочети правилата на форума ;) Айде със здраве и много безаварийни с Хондето :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за топлото посрещане...извиних се вече за скайпския и латинския си метод на писане... не съм виновен...незнам какво имате предвид под правопис.. както и да е.... сменям съединител сега уахахахахахахахаха.....поне да ми е мирна главата.... тоз монтьора дет ми прави малката помпичка на съединителя май ме докара да взема последната душица на горкото 207000км-ово дискче......щото кат я правил я направил така, че съединителчето не отделя докрай и от там се стигна до смешната ми гримаса която правя като искам да си направя бърз ляв завой на кръстовище и хакам първа- не ще, превърта, хакам втора- същата работа... и то ако е имало нек'ъв живец останал в съединителя , то той доста бързо се е изпарил... Та утре от "Тех-ко" карат некъв насран (еФтин :D) съединител Valeo взимам го с отстъпка за 190 кинта с надежда "да бъде френски, а не турски" както казаха няколко "разбирачи"...Апропо "разбирачи" един такъв, подобен, да не кажа същия, като чу по-горната реплика ми каза: " Хе :tooth: Аз не съм чувал Valeo да правят части за хонда:lol:" Въобще, аз съм любознателно момче, но признавам че в търсенето на колкото се може повече ИНФО за колицата, и части за нея, и сервизи и така нататък толкова повече главата ми натежава до болка....Докато да чуя от някой спец нещо, веднага чувам нещо АМА СЪВСЕМ В 5-ТА НИВА (демек посока)...... И в крайна сметка какво???????Сега си ми липсва бебчето.....Тя е сама в нек'ъв гараж на студено.....(уахахаха).... Хранят ли я? Поят ли я ? .........(уахахахахаха)........Не е ли си до мене не ми е мирно ........."Благодаря за вниманието" ;):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...