Jump to content
d_r_tushe

компресор за клима Civic 6 ген.

Recommended Posts

Проблема е, както и наслова, в компресора за климатика. Когато вкюча климатика, чува се стран звук-стържене, право от компресора. Звука е същия, като и при стържене на перка от радиятора, ама иде от компресора (2 майстора мислеха че е от контакта перка/радиятор, ама не е). Единия не работи със компресори, а другия право ме праща за нов!

Има ли някакъв вариянт за интервенция в компресора, или някаква репарация?

Ако има, благодарен ще съм за информация-къде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми единия вариант е нов или втора ръка здрав. ако е само лагер сменяш лагера, но ако компресора си е заминал няма спасяване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е страшно,но трябва да го пипнеш на ръка,в смисъл да го завъртиш на угасен двигател.Ако ти се занимава ми звънни да ти обесня подробно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В много от случаите се ремонтират, но пак не излиза евтино :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е фирмата,която може да ти помогне -> www.autofrostcomfort.com Намират се в Люлин, работя с тях. Те са спецялизирани точно в тази област !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от велико търново до софия ще му излезе златен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от велико търново до софия ще му излезе златен ;)

о сори :-) грешката е моя... ще питам колегата ми от В. Търново дали има някой сервиз за компресори с който работи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димитър Ивано 0898/458599 , 0887/101502В СБА В.Търново му се намира сервиза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е страшно,но трябва да го пипнеш на ръка,в смисъл да го завъртиш на угасен двигател.Ако ти се занимава ми звънни да ти обесня подробно.

Благодаря колега 'Markony', аз утре заминавам извън България, а върщтам се началото на Юли, така да тогава (ако приятелите на кои ще оставим колата, не я оправат) ще ти звъним...

Димитър Ивано 0898/458599 , 0887/101502В СБА В.Търново му се намира сервиза ;)

Благодаря и на теб колега 'insulin' за поста ти, другия майстор при кой ходих се казваше Митко (май е Димитър), а незнам какво означава СБА, да не съм бил вече там (работилницата е отзат техничкия преглед в В.Търново)???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз сменях лагер на климатика но примен се чуваше виене а иначе смяната на лагер с източването и после зареждането на фреон излезе 95лв. Моя савет е да идеш при някои които зарежда климатици на автомобили те се занимават и с обслужването на комресора и ще ти кажат наи добре какъв е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е страшно,но трябва да го пипнеш на ръка,в смисъл да го завъртиш на угасен двигател.Ако ти се занимава ми звънни да ти обесня подробно.

Благодаря колега 'Markony', аз утре заминавам извън България, а върщтам се началото на Юли, така да тогава (ако приятелите на кои ще оставим колата, не я оправат) ще ти звъним...

Димитър Ивано 0898/458599 , 0887/101502В СБА В.Търново му се намира сервиза :P

Благодаря и на теб колега 'insulin' за поста ти, другия майстор при кой ходих се казваше Митко (май е Димитър), а незнам какво означава СБА, да не съм бил вече там (работилницата е отзат техничкия преглед в В.Търново)???
Здравей Драгане, СБА значе съюз на българските автомобелисти.И каде ще ходиш :lol: , ами националната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...