Jump to content
kras3n

Хонда феновете

Recommended Posts

На първо място искам да изкажа,хиляди благодарности на всички който ми помогнаха днес,малко по-нататака ще кажа за какво става,и най-вече на колегите с Хондите.Днес реших да пообикалям с колата,къде ли не ходих,и реших да сляза малко към плажа.До тук добре,но реших и да отида на буната с колата.Отидох до 3та буна,обаче имаше много пясък и си казах,ниска ми е колата (5ген),паркирах си я преди пясъка и слязах пеша.Обаче ме гризе от вътре,искам да си отида с колата на бутана и там да си я спра.Е да ама е голям пясъка и се отказах,казах си ще отида на 2ра буна може да е по-малко пясъка.Отивам си аз,гледам има и други коли,има пак пясък но по-малко.Засилвам я леко,че може да ми остане предната броня в пясъка(като снегорин съм с нея),и какво става,на средата затъвам в пясъка.С един приятел бях,копаем копаем,за да може да тръгне леко поне,но нещо куца.Предната броня е станала точно като снегорин и тя задира най-вече пясък.Махаме отпреде,махаме отзаде,от всякъде,но не става й не става.Мина сигурно половин час,колата се измъчи но не излиза.Тези момчета,който бяха на буната пък искаха да си тръгвам,но няма как да минат заради мене.Събраха се поне 7 човека да бутат но не става.Дойдоха едни пичове с "Хонда",имам чуството,че се притесняваха повече от мене,бутаха правиха що струваха,но и така не стана.Мина още време в мисли и мъчене,и гледам друга "Хонда" идва към мене направо назаде.Дойде пича,и вика имате ли въже,ще ви дръпна,но от 5-6 коли,нито една нямаше въже.От 2рата Хонда слязаха още 2ма пича и веднага го измислиха.Станахме общо 9 човека,бутаме не става и пичовете от 2рата Хонда им хрумна едни вдигат за калниците,други бутат,и след повече от 1 час бутане и мисли и тормоз излязох.А повреме на мислите стана нещо много странно,2-рата 4-тата и задна не влизаха.Адски много ме притесни това,защото колата си мъркаше.Но след като излезе всичко си дойде на мястото и ми олекна на сърцето.Отидох ударих и един душ и сега след като написах този роман смятам да лягам да спя.П.С.Хиляди благодарности на всички който ми помогнаха,но пичовете с "Хондите",доказаха,че са страхотни хора.П.С2 Знам,че това изобщо не е за тука,но отвътре исках да ви споделя колко очарован останах от тези хора.Благодаря за вниманието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава приказка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, ако бях минал, и аз щях да ти помогна, въпреки че е трудно да ме причислиш към някоя марка :hondarulez: Но не отричам, че именно Хонда ми е слабост. При това голяма.До човек си е.Радвам се, че са се намерили хора в този късен час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквито колите такива и притежателите им -винаги на място :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е истинска колегялност !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз бих спрял да помогна и не само на Хонда, всичко си е до човека, а ти си попаднал на свестни пичове. Дай-боже всеки му. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...