Jump to content
mad_witch

Или аз съм много руса, или....:)въпросче

Recommended Posts

Здравейте!От снощи се опитвам да си обявя джантите за продажба , но ми изписва, че нямам права! Не успявам и това е ! :) Някой любезен хондаджия дали ще ми помогне? :P Мерси предварително:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте!От снощи се опитвам да си обявя джантите за продажба , но ми изписва, че нямам права! Не успявам и това е ! :) Някой любезен хондаджия дали ще ми помогне? :P Мерси предварително :P

прочети добре правилата Редактирано от spasko52

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Това са правилата в тях пише че новорегистираните потребители нямат право да пускат обяви за продажби докато не натрупат 50 поста. За покупка може, за сервизи или магазин може да питаш, както и за груповите ни порчъки от чужбина. Ако имаш други въпрос, насреща съм да отговоря на тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тва е-русото си е РУСО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тва е-русото си е РУСО

Добре я приветства :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе :)) ама русото си има и своите предимства - винаги очакват от теб ПО-МАЛКО ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да другото предимство е че русо гладно няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,бе!!!:) Ей, колега, взе ми думите направо от устата!!!;)Не ни се сърдете(на русите),момчета, както и преди съм казвала - употребата на перхидрола/супрата може да доведе до невероятни мозъчни изменения при накои индивиди.... :D

П.П. шегувам се, разбира се, дано да не се обиди някай - пък и аз самата съм блондинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах сега аз съм виновен :P,колежке тогава те съветвам,да си държиш устата затворена,че виж какви работи стават,хората бъркат в устата и взимат ....../думите имам предвид/ без да питат ;) ПП: не се сърди моля те но за глупости съм ненадминат :P и спирам да пиша че пак ще съм наказан :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах сега аз съм виновен :P,колежке тогава те съветвам,да си държиш устата затворена,че виж какви работи стават,хората бъркат в устата и взимат ....../думите имам предвид/ без да питат ;) ПП: не се сърди моля те но за глупости съм ненадминат :P и спирам да пиша че пак ще съм наказан :P

за кво си наказан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо сори за офф-а! Колега не бой се - носим на бъзик! Изпростяването е полезно от време на време! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А както знаете вицове за блондинки няма ... всичко е истина :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, хайде , хайде:lol:) Ама обичате да ги разказвате, нали? Както и обичате да се заглеждате след русото:huh:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, хайде , хайде:lol:) Ама обичате да ги разказвате, нали? Както и обичате да се заглеждате след русото:huh:)

То това не е много показателно...На въпроса "Какви жени харесвате - блондинки или брюнетки?", средностатистическият българин отговаря с "ДА!" :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че основният въпрос по темата е изчерпан отдавна.Форума не е чат!!!Блондинките си ги коментирайте на друго място, за вицовете има тема!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...