Jump to content
S.Nikolaev

Халогени на 5 ген

Recommended Posts

Значи искам да си сложа халогени, но (може на някои да им се стори странно но...) не искам да са с директна жица от акомулатора или пък от контакта, ами както са фаровете- с релета. може ли някой да ми предостави схема на това нещо и какви релета да ползвам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази схема съм си я разработил аз, няма опасност да ги забравиш включени защото тръгват само ако си включил поне габаритите. Ако имаш въпроси-пиши на лични или скайп Svetlio1969

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата ,тема която мислех да пусна искам и аз да си купя халогени за моя хеч 93 5 генерация сивик.Някои които ще стоят красиво и няма да развалят колата като цяло.Магазини в Пловдив казваите.А пьк сварзването ще го видя от колегата.Благодаря поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С. Николаев, аз съм свързал моите хал. по същия начин - с реленце, и копченце, с единствената разлика, че "+" на копчето ми е от акумулатора. Така е поради простата причина, че така и не успях да намеря жицата на габаритите под таблото. Би ли могъл да ме упътиш кой точно бушон е за габаритите, и къде се намират? Извинявам се за невежието, но кола имам отскоро, и сега започвам да позаучавам... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...