Jump to content
ШОТЛАНДЕЦ

ХОНДА СИВИК 1.8 ВТИ

Recommended Posts

Хонда сивик 1.8 вти англичанка,с десен волан на 92 хил.мили(под160к киломтр).Колата сам я ползвал в Шотл.дори има още англ,преглед.Моторът е б18ц4-перфектен,кутия с ЛСД,4-ри ел стъклаел огледала,климатик(не работи-липва ремъка незнам защо)полу кожен салон(като нов)има външни забележки(кола на 10г без няма)сменени консумативи(масла и филтри преди 4000км)Колата е в напълно оригинално състояние(никви филтри мотресори или аспуси)АЗ съм и втори собственик откакто е кола.Колата е с пълна сервизна история от хонда(има и всички стари прегледи и касови бележки.Колата е три клуча оригинално(червения не е разпичатан дори)Сменени са и 4-те диска+накладки,ауспоховата с-ма цялата без изпускателите(преди 4000км).Колата си е с оригиналните джанти с много добри гуми(задните като нови).АКЦИЗЪТ И НЕ Е ПЛАТЕН!НЕ МОГА ДА КАчА СНИМКИ-НЕ ЗНАМ КАК! Ще пращам на е-маилМОЛЯ ПИшЕТЕ МИ НА ЛИчНИ.ЦЕНАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА КОМЕНТАР.Е-маила ми е;g_h_georgiev@abv.bgтелефона ми е ;+447706928460-ако не вдигна значи работя-ще презваняКОЛАТА Е В БГ.може да се види(пробва се само при налични пари)много хора идват само да покарат ВТИ.Има тропане от предницата(започна от както минах Румания и се прибрах в БГ :tease: ).Проверявахме от каде е но не разбрахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадена!!Щастливеца не го познавам(неизвестен) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го докарах .. известен е ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...