Jump to content
PREDATORA

Honda Crx Tuning

Recommended Posts

Не ми харесва предната броня,но няма значение мераклииска е!Иначе благоевградската одавна е оранжева,а и сега е с муцуна на еклипс трета генерация и е уникална!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей!Без лощи чуства,всеки има право на собствено мнение!А моето за твоята кола не е лошо.Знам,че не си казал,че твойта е наи красивата хонда в бг!Просто Благоевградската прилича на твойта за това я качих.Обаче ме провокира и ще оцапам малко темата,и нека модераторите ми изтрият поста след няколко дена,или както преценят!

Иначе незнам как реши,че нямам кола и,че незнам какво е да я възстановяваш със една заплата!Напротив незнам ти дали знаеш!Показвам ти веднага.И това не е единствената кола която съм върнал на белия свят!Май се справям добре а?

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега...виждал съм го този ДЕЛСОЛ в БЛАГОЕВГРАД !!! Много претруфена ми се вижда, но така и неможах да си обясня как й се отваря предния капак... на една страна ли или как ???? :worthy:

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ти е красива колицата, гледам с кеф си я правиш - само така, гледай на теб да ти хареса, не се води много по чуждите мненияи с кеф да си я караш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ти е красива колицата, гледам с кеф си я правиш - само така, гледай на теб да ти хареса, не се води много по чуждите мненияи с кеф да си я караш

а благодаря за мнението,много си прав с голям мерак я правя ама нестигат паричките :hondarulez: от сервиза викат зимата я некараш събираш пари за лятото и лятото я правиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, колата и така е кукла. здраве да има, пари се изкарват. има време и да ги вложиш. въпроса е да не бързаш и да правиш всичко както трябва. поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи и аз да с запиша , страхотна колица си имаш само я пази повече ...че по нашите пътища занеш как е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Дел Солчето кърти :D Ако не е тайна колко парички ти излезе, че нещо много ми хареса и започвам да се замислям.А и ми казаха да си я купя тунингована, че щяло да ми излезне доста по-евтино ако аз започна от началото да я правя. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...