Jump to content
harabijta

колеги помощ

Recommended Posts

след поредния проблем с двигателя на моята д15б2 днес реших да проверя колко ще ми излезнат частите в Карада и излезе следното.Гарнитура за главата- 150лв викам аде ще ги прежаля само да стане както трябва, обаче нататък стана интересноСегменти-113 лв ООО добре викам за комплект а колегата ми казва (да ама на едно бутало) че изпаднах в шок113+113+113+113 офф не мога да го сметна.И казвам на колегата даи да видим поне гумичките на клапаните колко ще излезнат че поне тях мога да си поръчам.Гумички 14 лв бр. 14лв х 16 бр ще ви оставя да го сметнете колко е.ПОЖЕЛАХ НА МОМчЕТАТА ПРИЯТЕН ДЕН И СИ ТРЪГНАХ.Искам помощ затова да си намеря изброените по горе части от др места където знаят колко ми струва колата.очаквам мнения и препоръки за това какви марки части да вземам.мерси предварително на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате си сервиз във Варна дето нещата се подреждат какато трябва............Дидо(Миямото) е твоя човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да те светна метална гарнитура на Нипартс струва-46лв,гумички 3.25 на броика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.pmconsult-bg.com/gasketsinfo.htm Аз то тук си взех гарнитури, колегата който ги продава е от форума :angry: 150 лв. ако не се лъжа е целия кит и съдържа всички гарнитури и уплатения без гарнитура на картера :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумичките не ги сменяй, само оригинална гарнитура и сегменти, ако трябва поръчвай отвън, не прави компромис...и пак гумичките не пипай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ай стига с тоя мит за гумичките де............мойте бяха приключили курса,глупаво е да правиш профилактика на главата и да не ги смениш!!!!!!!0885162243 тук има всичко което ти трябва на разумни цени ,като можеш да ползваш и 10%х отстъпка каго член на форума, поне на мен ми направиха,успех!!!!

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за мненията много сте ми полезни очакжам още коментари. сега за проблема.За гумичките е късно вече защото ги сменях на предната смяна на гарнитура а именно преди 3000 км.Просто бяьа такова менте че искам пак да ги сменя за всеки случаи.Относно това трябва ли да се сменят отговора е категорично да.Просто трябва да са с някакъв по известен надпис на кутията.На моите предните нищо не пишеше.Относно гарнитурите съм пробвал Паиен,глазер и тая дето нищо не пишеше на нея,а и една друга дет колата доиде с нея.пролема при всички е един и същ.Просто металните пръстени не пасват както трябжа и се надвесват над буталата.След определен пробег изгарят и пробиват.Всичко по двигатела е проверено,главата е шлаифана и блока е мерен кривини няма.Просто проблема е в скапаните гарнитури.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да питам в каталога пише че болтовете не се сменят и не съм търсил.Може ли проблема да е в тях че ми развиват едни теории че се отпускали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да питам в каталога пише че болтовете не се сменят и не съм търсил.Може ли проблема да е в тях че ми развиват едни теории че се отпускали?

Не ги слушай тия с болтовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Едмундно били са приключили курса, защото някой спец като теб е бил сменил оригиналните преди това :tease: Шанс!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си реших проблема с метална гарнитура от Д15з1 и стягам на килограми като за този мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...