Jump to content
Paparak

Монета в ръчната

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Имам Honda accord новичка и изтървах една монета която взе че падна точно в ръчната спирачка ... сега немога да я извадя . Та да ходя ли в сервиза или няма проблеми

Публикувано изображение

Редактирано от Paparak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не пречи на движението на ръчната нямаш проблем , също така , ако не пречи на работата на ръчната / в смисъл / не , че няма да ти хваща ръчната , а ако прави връзка с датчика , че е дръпната ръчната , а тя не е , ще ти изписва на таблото , че не ти е свалена ръчната . Поне при мен имаше такъв комичен случай :) Или иначе си мисля, че пластмасата около централната конзола не е толкова сложна за разглабяне и може човек и сам да се справи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не пречи на движението на ръчната нямаш проблем , също така , ако не пречи на работата на ръчната / в смисъл / не , че няма да ти хваща ръчната , а ако прави връзка с датчика , че е дръпната ръчната , а тя не е , ще ти изписва на таблото , че не ти е свалена ръчната . Поне при мен имаше такъв комичен случай :) Или иначе си мисля, че пластмасата около централната конзола не е толкова сложна за разглабяне и може човек и сам да се справи :)

ахам ами за сега работи ама като карам ме притесняваше да не сее набута някъде но може да си приложим знанията от техническия и да се опитам сам да я махна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти трябва монетата :D , сега сериозно-ако не дрънчи някъде си я остави там. Беля няма как да ти направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

примигваше ми лампата за спирачките в завой, и си мислех, че нивото на спирачна течност е ниско, но се оказа точно монета до датчика за ръчната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...