Jump to content
didone22

конверсия на волан

Recommended Posts

Интересува ме дали някой,може или е обръщал волана на прелиуд 4ген. с 2,2 мотор.Ако има такъв чове да каже цена и време за изпалнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, относно смяната на волан, ако потърсиш, чрез търсачката, мисля, че ще намериш доста богата информация.Точно поради тази причина може и никой да не ти пише в темата, а дори и някой да пожелае да ти пише, ти не си написъл къде живееш!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амън от философи В БЪЛГАРИЯ живея има ли значение тук всичко е на 2 часа пат...голяма работа ..и пиша защото не ми хареса това което намерих през търсачката ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2500 лева + 5 дни работа...не се занимавай с глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амън от философи В БЪЛГАРИЯ живея има ли значение тук всичко е на 2 часа пат...голяма работа ..и пиша защото не ми хареса това което намерих през търсачката ...

тц тц, а защо си мислиш че ще получиш по различни отговори от вече дадените? половината ще ти кажат че не може, другата половина че е много скъпо. Истината е някъде по средата. Както омбре писа в една тема - най добре да имаш ударен прелюд с нормална дирекция и да си прехвърлиш всичките части и пластмаски, които се сменят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...