Jump to content
Bai_Georgi

Картинг Среща гр.Пловдив

Recommended Posts

Определено съм за картинга. Нека да изчакаме да се съберем повече хора (поне за едно състезание) и да решим кога да направим рейсинга :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия, ама не съм се качвал на картинг сигурно от 5 години и мои са пребия кат животно :angry: ама шоу да става. Може след седмичната да отидем да врътнем по едно кръгче :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайдееее вече сме трима, трябват ни още толкова за малкия карт(казвам малкия защото няма да можем да се качим на големите пораид причината че не сте карали)п.п.Танкисте, не е толкоз сложно и няма ков да се пребиеш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз съм надъхан,само ви предупреждавам,че картовете са малко разбити,от толкова блъскане броните стържат в асвалта :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм мераклия пишете ме и мен само кажете кога и нема пр .. за мен по удобно е слет работа някои делничен ден . нещо 7-8-9 като час събота и неделя са пълни вече :angry:После ще хапнем рибка и ще пиинем бира срещо лаута заведенията са страхотни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ок станахме 5има .18 кинта е състезанието на човек 15 обиколки.(квалификациите плюс обиколките).Айде народееееееееееееееееееееееееееееееее.Пр

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мене по голям мераклия незнам да има! отдавна си мисля за такова нещо! :angry: моето предложение е да правим нощни састезания за да е удобно за всички които работят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, аз ще дойда за публика :) Картинга ми е омръзнал до не знам си къде, така че само ще гледам и ще викам :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 сме ;).достатъчно за състезанието.Ако има някой против да отидем след седмичната нека да пише, останалите да се въздържат :P;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ви чакам направо на паркинга на пистата че незнам кога ще свьрша работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това ок, нп, ама ние не можем да ти заложим някакъв точен час.В подписа ми има гсма ми, обади се като свършиш уърк за да ти кажем ние докъде сме.ОК?И да се разберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок! направо ми носете и купата щото отсега мога да ви кажа кои ще спечели еееееец :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, къде стягате състезания без мен (гледай ти - човек няколко часа да не е преравял форума и изпуска организацията)...и аз искам да се включа в отбора - не може така без представител на женската част...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ако не участваш в сьстезанието ще те сложим за награда за победителя :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pemy идвай, има място за тебе :ebanjeee: мисля че до 8 човека нпп.п.От сега чувствам как ще съм последен с мойто скромно тегло.Щом и дама ще има смятай колко ще падам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ebanjeee: важнот е да е весело кои бие и пада нее толкова :D да го направим понеделник или вторник примерно другия ? или ? даваите предложения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алекс ние вече сме го решили за след седмичната :ebanjeee: ти май не прочете назад?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда след седмичната звучи добре.Аз да не се пренадъхвам,че има вероятност и двете да ги пропусна :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ако не участваш в сьстезанието ще те сложим за награда за победителя :D

Нищо против колегите, но предпочитам да се състезавам :ebanjeee: ...да си награда не е толкова забавно...пък и други съображения си имам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pemy идвай, има място за тебе :) мисля че до 8 човека нпп.п.От сега чувствам как ще съм последен с мойто скромно тегло.Щом и дама ще има смятай колко ще падам.

Ами да ти кажа двамата стабилно ще спорим за последното място, не знам ти колко килца си ама и аз си понатежавам стабилно в последно време варирайки 87-88 килца, което на свой ред ми напомня, че лятото чука на вратата и е време да се избавя от 5-6 от тея килца :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее мамка му и аз тая седмица да съм втора смяна.... Иванов, може ли такива идеи да даваш когато ме няма баш.... :censored: сега малко ме е яд ама айде...... и приятно изкарване състезатели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей момчета бройте ме и мене :) другата седмица вече ще сам си в плд,че тая софия ...немога да дойда на седмичните заради нея :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкисте, ти май се подиграваш с мен :D :D ;) ;) :censored:;) задръж предпоследното място, нека за мен е последното ;) ако тежах 88 кила щях да съм поне пред пред последен маддог, ще има и другата седмица споко :)црх и тебе ще те чакаме другата седмица.п.п.Таз седмичното състезание ще бъде загрявка за шампионата другата седмица.Там планирам две състезания и първите трима от двете отиват на финал :):D:);) .нека първо да видим кво ще стане тази седмица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се мерим по килограми за спечелване на картинг състезанието, май може и да се пласирам накъде из тройката( ако Джамо не дойде :censored: - шегувам се, Джамо, не ми се сърди).Танкист: По повод 4-5-6 килца за сваляне и те подкрепям и с Елемент даже сме се уговорили да започваме да тичаме на гребната тази седмица - можеш да се присъединиш....и от картинг срещи да минем на варианта - джогинг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Иванов да не се сърди, че малко обърнахме темата на фитнес салон ;):censored: pemy - за тичането малко съм го позабравил от казармата насам, но след като 2-3 дена си преплюя фасовете барабар с дробовете и ще свикна пак :D;) по кое време ходите да тичате, че аз с туй работно време малко...А за картинга вече нямам търпение направо, предчувствам каво шоу ще е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те, колеги от ПловдивСъжалявам, че се намесвам във вашата тема, но то е за хубаво си мисля.Много отдавна си мисля да предложа една среща на пловдивската, старозагорската, хасковската(макар и малко на бр.) група да се съберем на една срещичка.Но не можех да предложа хубаво нясто за среща.Сега когато има предложение за картинг и ми дойде идеята за пистата край Хасково-http://www.karting-haskovo.com/bg/ .Може би ще има хора, които ще кажат, че: "Хайде сега той е от Хасково и за това предлага да се съберем там".Но това е последното нещо, което си мисля.Пистата е много хубава.На нея се провеждат кръгове от европейски шампионати, дълга е над 1 км. и е доста широка, има си трибуни, паркинга е огромен и едно от най-важните неща има къде да се ;):censored: (това само за тези който няма да карат :) ).Пистата е извън града точно на входа от към Пловдив до бензиностанцията на Шел.А за хората, които искат да си сравнят и свойте коли, точно до тази бензиностанция се провеждат и уличните гонки в Хасково.Ако има заинтересовани можем да си направим една отделна тема и някоя слънчева събота или неделя, а може и двата дни да си спретнем една хубава збирка.Не само за градовете които изброих, но и за всички, които обичат марката не зависимо от каде са те.Аз обещавам ако се навием за среща, да организирам всичко, да говоря със собственика на пистата и да я запазя. Поздрави Спас :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята ти е перфектна, но ние организираме нещо което можем да го направим както се казва "между другото".нали се сещаш, че не можем да дойдем утре вечер до хасково(не че е невъзможно де...ама....).Отвори една тема, организирай го за някой уикенд.Идеята ти е ПЕРФЕКТНА.мисля че ще има мераклии.танкисте не ми казвай моля те че в казармата си бил танкист :lol: :lol: :lol: и още повече че това на снимката си ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за Хасково не е лоша, наистина колега можеш да пуснеш една нова тема и така да се направи организацията.Иванов, абсолютно си прав, че съм бил танкист...механик водач на Т55, Т62, Т72 и имам издадено свидетелство за правоуправление на леки и тежки верижни машини :lol: , яко нали :D:lol: За съжаление обаче не съм аз на снимката, ще трябва да ви разочеровам, имам някъде из Сливен снимки като карахме към 30 танка през балкана из гората към Ново Село за учение, ама ако ги помня къде са пък на. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ако има дъжд не искам да има отказали се , няма да Ви призная за истински ентусиасти и рейсъри :lol: :lol: :lol::D :D независимо от времето аз съм на пистата с мойто скромно тегло :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

значи да видим дали съм разбрал утре среща и слет нея яко картинг :lol: мога да ви кажа че ако теглото е определящо аз су Първи! :lol: :lol: :D :D

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определящи са броя на брьмбьрите у главьть :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много бръмбъри и малко тегло, значе съм само за картинг :angry:. Имали място в отбора за мен, поне като резерва?!. Значе утре след седмичната е решено да се ходи на картинг???

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе вместо картинг може едно изкачване до хижа здравец, а за старшите ентусиасти или тия с повечето бръмбари в главата може и спускане :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, аз от картинга не съм се отказал, само да има кой да ме развозва утре, че колата е в бокса за смяна на хидравлична рейка и смяна на масло. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, аз от картинга не съм се отказал, само да има кой да ме развозва утре, че колата е в бокса за смяна на хидравлична рейка и смяна на масло. ;)

Танкист, не бой се - нали обещах да те возя, ако дойда наврпеме здраве и живот...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна,много ме цепи главата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванов признавам те баце ти си лудо куче просто нямаш равен с големия картинг ги разкърти :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей момчета бройте ме и мене :o другата седмица вече ще сам си в плд,че тая софия ...немога да дойда на седмичните заради нея !!!

аиде де батко аиде да се връща ме виж какав купон си правят хората а ние в тая софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванов признавам те баце ти си лудо куче просто нямаш равен с големия картинг ги разкърти !!! :o:cry:

Ти ако сложиш на старт Пежо 106 1.0 с Хонда 1.6 vtec кой според теб ще бие... просто не подлежи на коментар кой как задминава, след като единия карт няма нищо общо с другия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е кофти на лаута че картовете не са равни ( ако се качи малко дете му намаляват хода на гаста и после не ги вращат по равно )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...