Jump to content
PREDATORA

Хонда Црх 94" 1.6 125

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Какфи части ми трябват от автомат да я прекарам на ръчки кфи пари излизат частите и заслужавали си ?и някой ако е навит трампа автоматик за ръчни ?и ако се обърне ще имали някакфи проблеми после ? (нейскам прес седмица да е в бокса)двигателят е 1.6 125 коня

Редактирано от войводата/cls
Ползвай �и тази тема.Почи�тил �ъм � и �ъм изтрил другите две теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз правих такава работа на сивик 4г и да ти кажа мое мнение не се заминавай ...... не че имам проблеми с колата но е много голям филма .... аи няма да изкяриш кои знае колко ако си мислиш да пускаш по голям мотор правиго ,но ако само искаш да смениш скоростите ,не се занимаваи! поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При смяна на волана ти трябва кажи речи цяла предница докато при смяна на кутията ти трябват само кутия, комплект съединител, маховик, двете помпи на съединителя с тръбата до кутията и педалите и ново ЕЦУ от кола с ръчна кутия. Нищо не се преправя.п.с Забравих трябват ти и лостовете за скоростите. Там има малко преправяне.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^WyvernПрав си.Пренесъл съм се нещо и съм объркал темите.Коригирам себе си и изчиствам темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При смяна на волана ти трябва кажи речи цяла предница докато при смяна на кутията ти трябват само кутия, комплект съединител, маховик, двете помпи на съединителя с тръбата до кутията и педалите и ново ЕЦУ от кола с ръчна кутия. Нищо не се преправя.п.с Забравих трябват ти и лостовете за скоростите. Там има малко преправяне.

предполагам и полуоската едната , няма да имаш светлини като включиш на задна (бели светлини отзад) после се преправя инсталацията за да можеш да запалиш колата :) , и още куп такива дребни глупости ,да не говоря че при мен и тампона на кутията кам магарето беше с друга позиция и ти трябва и на теб другия за ръчна кутия ..... е те до тука като се замислиш са едни пари с които ,ако продадеш тази и добавиш тези пари се получава голям втек делсол ....както си решиш колега пак твоя си работа ,ако ти стиска забатачвай се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1000 лв дали ще ми стигнат за всичките тези простотиии ми е чудно :\

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че ти отговорих по горе :lol: ами потърси частите като цени и прецени сам дали ще успееш да се вместиш ,моето мнение че ще ги надхвърлиш значително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...