Jump to content
eddy

Банкя

Recommended Posts

Предлагам в един от следващите два дни да направим барбекю в Банкя. :D На или в близост до "феномена" :P - за по-подробно изследване свойствата му върху скарата. Също така ще е добра възможност да видим колко сме банчаните и дали има мераклии за седмични или месечни тук.Приемам всякакво предложение за смяна на мястото, точен ден и/или час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз за барбекю винаги съм за, ама малко късничко споделяш идеята колега :D Поне седмица по рано трябва за организация на такова мероприятие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение за другата седмица, ако разбирам правилно.. :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Правилно разбираш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем то си имаше тема за барбекютата (бяха традиция), сега да видим де се загуби кака Блонди, Тончо, Даката... и Николчо одавна не съм го засичал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D аз предлагам да е малко над феномена поляната до Клисурския манастир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тука сме момчета и момичета. Барбекюто е на лице. С Краси си говорихме да организираме едно пролетно, но и да ни поканите на гости, идваме веднага с целия инвентар. :P

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определим дата и да започне сезона на бaрбекютата. Предлагам да ги правим 2 месечно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ОК. В неделя май е най-добре. Събота е работен ден, за това неделята ще е удобна за повече хора. Имаш ли предложение за място в Банкя. Да не е на някоя поляна. :P Да има масички, пейки, птички и т.н. Понеже темата си е твоя, прегледай и старата, и ако си навит може и да организитаме една скара там.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Запалих се за скара с бира, така че барбекю ще има. :lol: Ден неделя. Очаквам колегата да обади добро място, а ако не другото си е резерве за нас.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и Николчо одавна не съм го засичал :lol:

А?....Как бе тука съм, ама ме няма. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм тука от местните и ако неискате да е поляна (в близост до феномена) може да отидем в парка супер приятно местенце има и пейчиси маси, само трябва бирата и мезетата да докараме. А ако не ви се занимава с колегата ivolvar (ако се навие) може да направим едно резерве в ресторант Брезите ( в центъра) Там много купон става, но се опасявам че ще трябва всички хонди да спят в Банкя ако отидем там :lol: мисля ме разбирате. Давайте да решаваме нещо супер съм навит :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В парка ще ни изритат ако запалим барбекюто, а за ресторанта си е вече друг вид среща. Днес на седмичната решихме, че ще е най-подходящо да си ходим на вече добре познататота място, малко над Бистрица преди Железница. Срещата ще е на Била-та на бул. България, предлагам в 10.00ч за да си запазим място. Пазаруваме както обикновенно, и правим колона до там. П.П.Ако някой закъснее и не може да се ориентира, може да се обажда без да се притеснява.0885163010- Дамян :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз съм за Банкя,ама като се замисля ако не искате да е около "феномена" демек по полянки и чукари за по натурално барбекю, рискуваме да ни е малко...тесничко.Да ме прощават Банчани :angry:,ама Събота или Неделя всички малки и големи улички особенно към центъра са двупосочно "барикадирани" със спрели коли, било по тротоари, по платното и т.н.Някакси ако се изсипеме повечко от 5 Хонди рискуваме да прекараме целия ден за барбекю в търсене на място където да паркираме за да отидем в и без т'ва пълната кръчма наблизо :huh:.То и по полянките нагоре има хора но поне има място и то много.Кеф ти тая полянка,кеф ти другата,пиене,ядене всичко най-най и едно от важните неща е че колите ще са си по-близо до нас и няма да има "перфектно маневриращи шофьори",или връзка ключове по боята ти щото си взел мястото на олигофрена дето е мръднал колата си от "неговото" място за да отиде за 5 минути за бира.Айде решавайте че ми се пие ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото на което ходим обикновенно има и други хора, но винаги сме успявали да се сместим :angry: дори последния път играхме народна топка - Хондаджии срешу палаткаджии, и отбора на хонда падна бесславно, но за това е виновна Блонди, защото не даваше да ядем и отпаднахме физически :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото на което ходим обикновенно има и други хора, но винаги сме успявали да се сместим :huh: дори последния път играхме народна топка - Хондаджии срешу палаткаджии, и отбора на хонда падна бесславно, но за това е виновна Блонди, защото не даваше да ядем и отпаднахме физически :angry:

Станчо, защо започваш една стара тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант за Банкя е в горичката до бай Тошовата резиденция.. Малко преди Гергьовден правихме барбекю там.. има маса с две пейки и близо още една пейка.. За съжаление мястото е малко ако сме повече от 10 човека.. и отново идва въпроса, който спомена Wish с хората които ще се разхождат там..

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

(малко по-отдалечена пейка от горепосочената)

Публикувано изображение

 

Лошото е, че не сме близо до аномалията :angry:, но за мен няма значение дали е полянка или в гората въпроса беше, че идеята за барбекю в Банкя възникна от мястото с аномалията.. :huh:

 

Тези дни ако не ме мързи може да направя снимки и на полянките около манастира и аномалията..

 

За парка и/или Брезите съм абсолютно против какво барбекю е това???..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За това дали ще има свободни маси на Бистрица, не се притеснявайте. Аз ще се ангажирам да отида по-рано и да запазя две както обикновенно. Достатъчни са. И над 20 човека сме били, и е имало място за всички. Станчо, не се притеснявай за храната. Блонди ще я вържем за някое дърво, и ще си мезнем както си му е рада.За справка малко стари снимки: ЦъкМомчета, местата не изглеждат толкова зле, но няма достатъчно място. Ако намерим по-близко до София място за барбекюта, ще е супер. Ако някой се наеме да донесе няколко згъваеми масички и столчета, може и на поляна да го направим. Имаме голяма шатра за сянка, така че това не е проблем.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При бай Тошовата резиденция хубавото, е че има много място където да наредим хубавелките. А също варянт е да ходим до манастира "Света Петка" там е широко и буквално можем да си наредим колите така, че да си пием между тях. Само трябва да сме много внимателни по пътя защото не е цвете. Но да не се натягам и на Бистрица ми изглежда много свежо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става !!! последно каде и кога :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става !!! последно каде и кога :o

Бистрица17.05.2009г. - неделяВ 10.00ч. пред Била - България.Дамян ще тръгне по-рано нагоре, а останалите като се посъберем, ще се преброим и ще напазаруваме каквото трябва.Както обикновено :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги барбекюисти. Вдигам малко темата, че деня на пържолите е утре. Ходих до мястото и мога да ви кажа, че е просто перфектно. Не се е променило от миналата година. Нашите масички са събрани, и ще се ширим на спокойствие.П.П.Продължава да се търси масто за барбекю, по-близо до София, удобно за всички. Давайте още идеи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Бистрица да не е далеч? Според мен мястото е супер. Ние ще сме двама утре. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хей хаймани, тоя път и ние с жената сме на линия :) :)Бистрица17.05.2009г. - неделяВ 10.00ч. пред Била - България.

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хей хаймани, тоя път и ние с жената сме на линия :) :)Бистрица17.05.2009г. - неделяВ 10.00ч. пред Била - България.

Ееееехеее......., събрахме се старите кучета. :) Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:book: :book: :book::w00t::hug:

Бистрица

17.05.2009г. - неделя

В 10.00ч. пред Била - България.

+ 2 екземпляра .....

:sick1::eat::w00t::eat::sick1:

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мноо рано бе... преди нали одехме към 17-18:00 аз мое да мина ранния следобяд като стана и изрезнея :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде колеги. Изпускате купона.

Още сме тук. :)

Публикувано изображение

Редактирано от ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Етоя и моята ловджийска превъзходна.

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много яко си изкарахме колеги. Тенкс че дойдохте.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама па пушилка дигнахме та знае ли се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас,личи се че е било добре както всеки път :P А дано следващият път да мога да се включа,ако ме искате де :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас,личи се че е било добре както всеки път :angry: А дано следващият път да мога да се включа,ако ме искате де :angry:

Тебе имаме да те черпим, така че не се ослушвай, а идвай. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер колеги, много добре сте си изкарали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...