Jump to content
teko16v

Проблем с темпепатурата

Recommended Posts

Здравеите хонда маняци обращам се кам вас с едно на прав поглед малко проблемче ама май нее така.Колата вдига температура ама като я карам изван градско в града нямам ядове.Като я карам на 5 с 80 км,ч с 2000 оборота и го прави от време на време и като вдигна оборотите до 5000 се вратаща на средата на кадето винаги си е стояло както е тепично за хондите.Смених термостата ама нее от него.И така това ми е проблемчето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята така правеше като я взех а тя е Д13б2 след като погледах разбрах, че проблема ми е от радиятора имах теч намерих си един радиятор от црх боднах го и сега нямам проблеми освен зимата малко трудно загрява но пак старото изпитано методче с кашона вьрши добра работа!!!!!!! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята така правеше като я взех а тя е Д13б2 след като погледах разбрах, че проблема ми е от радиятора имах теч намерих си един радиятор от црх боднах го и сега нямам проблеми освен зимата малко трудно загрява но пак старото изпитано методче с кашона вьрши добра работа:cool:!:lol::D

е да ама на мен неми се губи грам антифриз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

зимата малко трудно загрява но пак старото изпитано методче с кашона вьрши добра работа!!!!!!! :cool:

Каква работа върши кашончето при положение че втория кръг се отваря от термостата, когато колата ти е загряла?Нивото на антифриза в радиатора как е? Пробвал ли си с друга капачка на радиатора? Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на антифриза в радиатора как е? Пробвал ли си с друга капачка на радиатора?

Верните въпроси. :D За нивото в радиатора - при продължително стоене на светофар и ниско / намаляло / ниво в радиатора, температурата също трябва да се покачва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може и датчика за водата да ти прави номера...

те май са 2 датчика,така ми казаха и на мен,че може да е от тях ама незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

КОСЕР-ите го имаха датчика за 10 или 11лв нещо такова... :D

Редактирано от Аня Митрева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...