Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро съм с хонда, много съм доволен за сега! Имам да ви питам нещо, Та от тези дни чувам странен шум при 5200 оборота, като форсирам колата до 6000-7000 и при връщането на стрелката на оборотомера точно на 5200 се чува за около секунда нещо като харкане от двигателя.Да не би да имам проблем с витека ? Защото научих че 5200 е старта на втек системата. Други има ли ли са такъв проблем ? п.с. забравих да спомена, че хондичката ми е црх дел сол 1993г(с този двигател е д16з6). :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е няква вибрация от към ауспуха.Имах такъв проблем!ПРОВЕРИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се чува така от предпазните ламарини на средното гърне или катализатора(мисля,че са и за шумоизолация не знам с точност) та провери да не е от тях проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам ще провера, но аз си мисля че шума идва от двигателя, а пък странно ми е че се чува само на 5200 точно, а на 6000-7000, дори и на прекъсвач на 7600 си е нормално без странни шумове ?!, та от снощи не съм е палил, че да не вземе нещо по-лошо да тропа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

караи и не се притеснявай.Ако е вътре от двигателя до сега щеше да си проличи! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси колега, ако нешо изникне ще пиша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...