Jump to content
Guest bobo21

валяк мачка хонда

Recommended Posts

Guest bobo21

На 29.09.05 г., около 15.00 ч, на бул.”Драган Цанков” на паркинга на ПИБ , строителна машина/валяк/, с водач А.И. на 44 години, при самопотегляне се спира в л.а.”Хонда”, управляван от А.И. на 27 години.От ПТП е пострадал водача на л.а.”Хонда” , настанен в “Пирогов” с фрактура на ляв глезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Майкооо, къде е тоя нещастник да го хвана и да го спукам от бой, как може да сгази Хонда бе, това да не му е некой Голф или някой баварец? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

пичове, какво ми се случи преди 3 дни -жалко че нямах фото да го документирам :worthy: Наложи ми се да дърпам един закъсал голф с акорда ! :-)направо си умрях от яд че няма сега фотоматериял !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

пичове, какво ми се случи преди 3 дни -жалко че нямах фото да го документирам :D Наложи ми се да дърпам един закъсал голф с акорда ! :-)

направо си умрях от яд че няма сега фотоматериял !

<{POST_SNAPBACK}>

Ако е бил черен голф двойка GTI с тъмни стъкла и пернишка регистрация си имал честта да теглиш най-бързата кола в света (справка форума на голфаджиите) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

пичове, какво ми се случи преди 3 дни -жалко че нямах фото да го документирам :offtopic: Наложи ми се да дърпам един закъсал голф с акорда ! :-)

направо си умрях от яд че няма сега фотоматериял !

<{POST_SNAPBACK}>

Случват се такива неща :rolleyes:

На мен преди повече от година май ми беше изгоряла бубината в делкото и ме тегли един приятел с Митсубиши, но щеше да ме тегли един друг с Голф ако не го бях намерил първия :offtopic: Недейте да ги взимате толко навътре тези неща, преди всичко сме хора, а коя колко малко се чупи няма толко голямо значение. Истината е, че това ми е единствената повреда за всичкото време дето си карам Сивика, ама мен ме теглиха, а не Голфа дето иначе доста по-често се чупи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...