Jump to content
murdera

Прелюд среща - София

Recommended Posts

Да ви кажа под секрет, че има и професионални картинги със скорости, които може да бъдат извадени за нас при договаряне на други условия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок.детето мрънкя, че "нямало да кара картинг, защото", цитирам: "волана е тежък".явно ме води с 1 точка, защото той е карал аз не :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок.детето мрънкя, че "нямало да кара картинг, защото", цитирам: "волана е тежък".явно ме води с 1 точка, защото той е карал аз не :thumbs1:

това съобщение беше мое. от де знам, че мъжа е влязъл с акаунта си ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да е събота срещата,че неделята ми е заета май.аз утре късно вечерта съм си в нас.но колата ми няма къси светлини,така че може да се съберем на Бояна,а преди да потеглим за картинг-а ще си взема мотора примерно.на кой картинг ще се ходи всъщност?щото има един готин на Бенковски,макар там неравностите да изморяват ръцете доста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, да заковем най-накрая времето за срещата - събота (12.09) 19.00 ч. на паркинга пред резиденция Бояна. От там към 19.30 - 20.00 да тръгнем към пистата на Красна поляна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път и аз. ако не ми стигне времето - може да дойда мръсна и грозна (и аз и прелюда). обаче ще го преживеете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам ГТП на колата,щото е изтекъл докато съм бил в Австрия.близо сте ми,но не гарантирам че ще рискувам с колата.иначе съм там в 19:00 поне с мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да си траете какво правим на срещите си,че да не копират от нас другите :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам такива идеи, че постепенно юзърите сами ще се откажат да копират -)))))))обаче, този път ми харесахте.вече не ми е скучно.

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре беше от денс по капаците -))))))) въпреки, че все още не съм се отказала от идеята да ги дрогирам някак и да ги накарам да ми потанцуват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАха, ама не е ясно кой ще танцува накрая... аз ще снимам :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти нямаш с кво. освен това има телефон за защита срещу посегателства над сектерарки. ще се обадя и ще дойдат да ти приберат прелюдчето (с прецакания капак).и за да не ме цензурурат за спам: каква последно остава идеята за следващата среща - бънджито приема ли се? да питам ли за близко място и отстъпка за група? само да си кажа, че аз до варна няма да отида, само за да скачам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Имам с какво;2. Тоя телефон е моя :P можеш да се оплакваш колкото искаш, а за Прелюда, човек убивам :D 3. Другата седмица ще ти пратя фактурата за капака :D 4. Идеята за бънджито е супер и аз съм навит ;)5. Кой е казал, че във Варна ще се ходи само за 1 скок :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, бързо да си кажат кои бяха останалите на срещата с нас, за да им метна снимките някак.FROSTY, кво ще правиме с твоята снимка - ще плащаш ли някак или да я качвам за всеобщо гледане някъде? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с терористи не преговарям! !!! още по-малко с еднозъби :lol: Не се поддавам на провокации много трудно :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, бързо да си кажат кои бяха останалите на срещата с нас, за да им метна снимките някак.FROSTY, кво ще правиме с твоята снимка - ще плащаш ли някак или да я качвам за всеобщо гледане някъде? !!!

Единият участник бях аз, ако пратиш снимки супер... мерси предварително, както се казва :lol::o:). Иначе ако скачате с бънджи следващия път, аз не знам дали ще дойда, освен ако не дават безплатна бира хехе :)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебим му , немах нет и съм изпуснал срещата :ц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снимах, но със скрита камера ;) и вече кадрите са в сейф ;) за да си останат компромати ;)

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете следваща среща да я направим на 03.10 (събота) някъде по обяд с опция за масов скок с БЪНДЖИ? ;) ако няма достатъчно кандидати за скок, може да спретнем пак един картинг, мисля, че последния път се получи добре ;) и този път малко по-сериозно, поне 10 да се съберем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Barba, нали знаеш какво казват хората в последно време: "което не е в нета, значи не съществува" -))) ето, сега за следващата среща ще ти дадем възможност да се отчетеш.ок, компанията - малко информация за идеята.скока с бънджи трябва да е или: на 4-ти октомври на витиня (аз няма да дойда, щот не ми се бие толкова път за скока), или на 11-ти окт на клисура (близо е, но мен няма да ме има в бг за две седмици по това време), или трябва да си заявиме който ден искаме, но тогава трябва да скочиме минимим 7 човека група (което отсега си знам, че няма да стане, щот сте бъзльовци).цената е 40 лв, но ще имаме отстъпка. тъй като тази идея е трудно-осъществима на този етап, може да я отложиме. нищо не пречи да скочиме на 1-ви януари - хубав начин да започнеш 2010.дотогава, очаквам идеи какво ще правиме на следващата среща.която най-вероятно ще е около 3-4-ти окт

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/Quote Barba, нали знаеш какво казват хората в последно време: "който не е в нета, значи не съществува" -)))ето, сега за следващата среща ще ти дадем възможност да се отчетеш. //QХехех Щом е така добре. Аз досега не съм ходил на срещи на Хонда , понеже от скоро цикля във форума , нищо че акаунта ми не е нов. Просто като си зехме Хондата ми се наложи да потърса помощ тогава.А от скоро съм изкейзал защото лигите ми текат за прелюд, предполагам скоро ще се здобия с един красавец ,но няма да е по-близо от НГ :oops: . Та предполагам няма да възразите да дойда с нещо друго , поне да ви разгледам Прелюдчетата да ви поразпирам и да се позабавляваме , ако ходим на картинг , защото не съм ходил от сума време да не кажа година две. Предполагам вие ще уточните дата, час и място . А имам и 1 въпрос миналият път къде/на кой картинг ходихте ?

Редактирано от Barba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя срещата се организира за Прелюди, или поне такава е идеята, ама както е тръгнало.... може да са малцинство :P;):P къде бегахте бе колеги?! Иначе добре си се ориентирал към този модел на любимата марка :oops: може да направим бартер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, обаче бартера който мога да ти предложа няма да те заинтересува и за секунда дори.А и в момента нямам достатъчно кеш да додам.Ще Дочакам Нова Год да махнат акцизите давидим какви ще станат цените на 5ген. Х22 че сега са много завишени в бг. А ако изпадне добър 3ген. го зимам близкия месец. Че по ми харесват :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има!! В края на месеца се надявам ,че ще успея и аз да изскоча с моя ,най-после! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво сте си тук, ама нищо не казвате за идеята за среща на 03.10 или 04.10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прелюди има, ама тия зад воланите.. кой знае къде се дяват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прелюди има, ама тия зад воланите.. кой знае къде се дяват

пак ли ти бе,гъбо?:bye:току вземеш да изчезнеш с дни,после се ебаваш с другите:bye:за бънджи не съм навитак,обаче да ви видя мутрите някъде и да съм с моятоа кола тоя път-не отказвам:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааам... теб те разбрахме - пъзльо :P Значи бънджито отпада, поне засега....Давайте да се организираме за 03.10 :bye: може да направим нещо безопасно... например скок с парашут :P шегичка... :PА гъбата е ясна, пусне фитила и бега.... :bye:

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, малкия, я да внимаваш с обръщенията! айде събота (26-ти) - повторение на последната среща. след работа направо там - да кажем 18:00 ч.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :worthy:От скоро съм във форума понеже и от скоро карам Honda Prelude 4 :) В събота няма да мога, но ако решите да промените деня на срещата за неделя ( 27/09/09 ) може би и аз ще дойда, защото само неделя ми е почивен ден за съжаление... просто предлагам не е задължително да се съгласявате с мен ... и други срещи ще има :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колежката пак не е разбрала (талибанче малко), става въпрос за 3 или 4 октомври да се организираме, за тая седмица няма да може, щото сме много тежки в организацията :D:D:D ама с тея темпове може и за следващата да не успеем. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, то е по подразбиране - нали съм жена. все трябва да съм се насмела за нещо.. не знам що очакваш непременно да помня кога те няма в сф, да му се не види! -)))айде, разбирай те се. аз ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...